آموزش فعال کردن ظاهر جدید جیمیل

آموزش فعال کردن ظاهر جدید جیمیل

پس از اخباری که از گوگل برای رونمایی از ظاهر جدید جیمیل Gmail (سرویس پست الکترونیکی گوگل) ، به گوش می‌رسید اکنون چند روزی هست که ظاهر جدید جیمیل برای کاربران در دسترس قرار گرفته و استقبال خوبی هم از ظاهر جدید جیمیل توسط کاربران شده است.

اما سوالی که خیلی از کاربران برای آنها بوجود آمده ، چرا ظاهر جدید جیمیل برای ما فعال نشده ؟ پس با مقاله آموزش فعال کردن ظاهر جدید جیمیل همراه ، وبلاگ کندل ( نمایندگی DELL در ایران ) باشید.

 

چرا ظاهر جدید جیمیل برای من فعال نشده ؟

با رونمایی گوگل از ظاهر جدید جیمیل ، کاربران زیادی برایشان سوال پیش آمده که چرا ظاهر جدید جیمیل برای من فعال نشده ؟ یا اینکه ممکن برای ما فعال نشود؟ پاسخ بسیار ساده و راحت است، برای فعال شدن ظاهر جدید جیمیل شما باید خودتان انتخاب کنید، به همین منظور با ادامه این آموزش همراه باشید تا نحوه فعالسازی ظاهر جدید جیمیل Gmail را بیاموزید…

فعال کردن ظاهر جدید جیمیل Gmail

برای فعال کردن ظاهر جدید جیمیل Gmail ، ابتدا وارد حساب کاربری جیمیل خود شوید ، روی آیکون چرخ دنده که در بالای صفحه سمت راست وجود دارد کلیک کنید، از منوی باز شده روی گزینه Try the new gmail کلیک کنید، با انتخاب این گزینه صفحه جیمیل Gmail شما مجدد بارگزاری می‌شود و ظاهر جدید این پست الکترونیکی محبوب گوگل در جهان را مشاهده خواهید کرد.

 

فعال کردن ظاهر جدید جیمیل Gmail

 

نسخه یا ظاهر جدید جیمیل Gmail دارای سه حالت نمایشی است. مدل compact بیشترین شباهت را به جیمیل فعلی دارد، حالت default فایل های الحاق شده به هر ایمیل را نیز در صفحه اصلی نمایش خواهد داد (مشابه اپلیکیشن inbox) و حالت سوم نیز comfortable نام دارد که تنها تفاوت آن با حالت default عدم نمایش فایل های الحاقی است.

همچنین یک نوار ابزار در سمت راست کاربران را قادر می سازد مستقیما از داخل پنجره جیمیل به ابزارهایی مانند تقویم گوگل و Google Keep برای یادداشت برداری دسترسی داشته باشند.

به علاوه از این پس می توانید پیام دریافت ایمیل جدید را برای مدتی مشخص غیر فعال کنید یا برای ایمیل های دریافتی یک یادآور یا نوتفیکیشن تنظیم کنید.

امیدوارم که این مقاله آموزشی برای شما کاربران عزیز وب سایت کندل مفید بوده باشد.

 

کندل | نمایندگی DELL

خرید لپ تاپ دل

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل