آموزش نصب آفیس ۲۰۱۳

مایکروسافت یکی از معروف ترین شرکت ها در تولید نرم افزار و سخت افزار است که تغییرات بسیار زیادی را در دنیای فناوری ایجاد کرده و به همان میزان نیز، به محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران دست یافته است. یکی از نرم افزار هایی که توسط این شرکت بزرگ توسعه یافته، برنامه Office 2013 می باشد. امروز قصد داریم در مجله نمایندگی دل، به شما آموزش دهیم که چگونه برنامه آفیس ۲۰۱۳ را در ۴ مرحله نصب کنید.

آموزش نصب آفیس ۲۰۱۳ در ویندوز

۱- بعد از اجرا کردن نرم افزار آفیس ۲۰۱۳، با صفحه زیر روبه رو خواهید شد که گزینه I accept The terms of This agreement را انتخاب کرده و بر روی دکمه Continue کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

نصب office 2013

۲- در این مرحله با دو گزینه مواجه خواهید شد که با انتخاب گزینه Install Now، به صورت اتوماتیک تمامی نرم افزار های مایکروسافت آفیس از جمله Word و Powerpoint نصب می شود. و با انتخاب Customize می توانید محل نصب نرم افزار و همینطور نرم افزار هایی را که در این مجموعه می خواهید نصب کنید، انتخاب و به صورت دستی تنظیم کنید.

نصب آفیس 2013

۳- در این مرحله باید منتظر بمانید تا نرم افزار به صورت کامل نصب شود که این مرحله مقداری زمان بر خواهد بود.

۴- سرانجام نرم افزار آفیس به خوبی نصب شده و با انتخاب گزینه Close، نصب نرم افزار پایان می پذیرد. از قسمت استارت می توانید نرم افزار های آفیس را جستجو و اجرا کنید.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*