آموزش نصب آفیس 2013 1

آموزش نصب آفیس 2013Reviewed by آموزش نصب آفیس 2013 on Nov 12Rating: 5.0کندل ( نمایندگی دل )آموزش نصب فیس 2013 ; کمپانی ماکروسافت یکی از معروف ترین شرکت ها در تولید نرم نرم افزار و سخت افزار است .... نمایندگی دل، نمایندگی دل در تهران، خدامت دل، دل

کمپانی ماکروسافت یکی از معروف ترین شرکت ها در تولید نرم نرم افزار و سخت افزار است که تغییرات بسیار زیادی در میان کاربران ایجاد کرده است.  امروز  قصد داردیم به شما آموزش نصب نرم افزار محبوب مجموعه آفیس 2013 بدهیم. در ادامه با کندل ( نمایندگی دل ) همراه باشید.

آموزش نصب Office 2013

1- بعد از اجرا کردن نرم افزار آفیس 2013 با این صفحه روبه رو می شوید. که گزینه I accept The terms of This agreement  انتخاب کرده و بر روی دکمه Continue کلیک کرده تا به مرحله بعدی بروید.

setup-office-2013-1

 

2- در این مرحله با دو گزینه رو به رو می شوید که با انتخاب Install Now، به صورت اتوماتیک تمامی نرم افزار های ماکروسافت آفیس نصب می شود. و با انتخاب Customize می توانید محل نصب نرم افزار و همینطور نرم افزار هایی که در این مجموعه می خواهید نصب کنید را انتخاب و به صورت دستی تنظیم کنید.

 

setup-office-2013-2

 

3- در این مرحله باید منتظر بمانید تا نرم افزار به صورت کامل نصب شود که مقداری این مرحله  زمان بر است.

setup-office-2013-3 setup-office-2013-4

 

4- در این مرحله نرم افزار آفیس به خوبی نصب شده و با انتخاب گزینه Close  نصب نرم افزار پایان می پذیرد. و از قسمت استارت می توانید نرم افزار های آفیس را جستجو و اجرا کنید.

 

setup-office-2013-5

 

شما کاربران عزیز می توانید این نرم افزار را از سایت زیر دانلود کنید :

دانلود آفیس 2013 

 


 

کندل عرضه کننده رسمی محصولات Dell در ایران

 

| کندل  نمایندگی دل |

| محصولات DELL را اینترنتی خرید کنید و درب منزل دریافت نمایید |

| گارانتی شامل تمامی قطعات محصول می باشد |

فروشگاه کندل ، فروشگاه اینترنتی کندل

 

One Comment

Trackbacks and Pingbacks

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *