چگونه به کسی که ما را در واتساپ بلاک کرده، پیام بدهیم؟

راهکار پیام دادن به آن هایی که بلاکمان کرده اند

واتساپ پیام رسانی محبوب و شناخته شده در جهان است . واتساپ بدون شک محبوب ترین برنامه ارتباطی در جهان است و خیلی ها هستند که ترجیح میدهند که بجای تماس گرفتن، از طریق این برنامه پیام بدهند؛ اما گاهی اوقات با آشنایانمان به مشکل برمیخوریم. در همچین شرایطی به سادگی ما را از پیام رساندن به خودشان مسدود یا به عبارت مصطلح، بلاک می کنند.

در این مقاله از مجله نمایندگی دل ما به شما یک روش برای پیام رساندن به کسی که شما را بلاک کرده نشان خواهیم داد.

عمل بلاک کردن در واتساپ به سادگی انجام می شود؛ بنابراین اگر کسی از طریق پیام های متعدد و یا محتوای آزاردهنده مزاحتمان می شود، کافیست در بخش مکالمه با آن ها گزینه Option را زده و بر گزینه Block کلیک کنید.

اما مسئله اصلی این است که اگر کسی ما را بلاک کرده باشد، ما دیگر قادر به ارسال پیام به او نخواهیم بود؛ به طوری که هر دفعه که پیامی ارسال کنیم، تنها به ما یک تیک خاکستری نشان داده می شود. این یکی از علائمی از که نشان می دهد شما بلاک شده اید.

 

 

روش ارسال پیام به کسی که شما را بلاک کرده است

پس از بلاک شدن در واتساپ مهم نیست که چقدر پیام بفرسیتد، پیام هایی که می فرستید هیچگاه به مخاطب نخواهد رسید، مگر اینکه شخصی که ما را بلاک کرده نظرش را عوض کند و ما را آنبلاک (Unblock) کند.

با وجود اینکه واتساپ قوانین سختگیرانه ای دارد، اما حقیقت این است که یک روش برای دور زدن این قانون وجود دارد؛ ولی برای انجام آن ما به کمک یک نفر دیگر که از این پیامرسان استفاده می کند نیاز داریم.

برای این که بتوانیم به شخصی که ما را در واتس اپ بلاک کرده پیامی بدهیم کافیست که از یک نفر که از واتساپ استفاده می کند بخواهیم که یک گروه در آن ایجاد کرده و ما و شخصی را که مد نطر داریم، در آن اضافه کند! بدین ترتیب ما قادر خواهیم بود به شخصی که ما را بلاک کرده پیام بدهیم.

 

علیرغم قوانین سختگیرانه واتساپ، نظر شما در رابطه با این روش چیست ؟

دیدگاه‌ها 0

*
*