مایکروسافت در حال انتشار بروز رسانی RedStone 3 ( رد استون ۳ ) در سال ۲۰۱۷ است

ویندوز ۱۰ ( Winodws 10 ) و بروز رسانی رد استون ۳ ( Redstone 3 ) :

در سال های اخیر سیستم های عامل مایکروسافت دائماٌ در حال توسعه و پیشرفت بوده و هر ساله شاهد اخباری جدید در خصوص انتشار ویندوز های مایکروسافت هستیم ، چنانکه آخرین نسخه آن ویندوز ۱۰ بوده که هر ساله بروز رسانی جدید آن منتشر می شود. در ادامه با خبر جدیدی از ویندوز ۱۰ ( Windows 10 ) با کندل عرضه کننده رسمی محصولات دل در ایران همراه باشید. 

.

.

redstone 3-رد استون 3

.

.


ویندور ۱۰ در تاریخ ۲۹ ژوئیه سال ۲۰۱۵ معرفی شد و اولین به روز رسانی عمده آن در نوامبر ۲۰۱۵ دریافت شد. بروز رسانی بعدی آن در سالگرد آن ، ماه آگوست منتشر شد و انتظار می رود بروز رسانی Creators در ماه آپریل بیاید.


.

.

کارخانه میل پیش بینی کرد که بروز رسانی سومی تحت عنوان Read Stone 3 بزودی در اواخر سال ۲۰۱۷ خواهد آمد. سرانجام شرکت مایکروسافت تایید کرد که بروز رسانی سومی برای امسال می آید. اسلاید نشان داده شده در بالا بیان می کند که بروز رسانی دومی در اواخر ۲۰۱۷ خواهد آمد. به طور معمول خواهید دید که یک دوره تست در ویندوز اینسایدر فراهم خواهد شد تا فیدبک این بروزرسانی مشخص گردد ، سپس پس از آنکه نسخه نهایی کاملاً تست شد ، یک فاز آزمایشی انجام خواهد شد که بسیار مشابه با بروز رسانی کامل نسخه Creators است که ویندوز اینسایدر تست کرده است.

سپس به روز رسانی که هنوز نامش ذکر نشده منتشر خواهد شد و در کنار بروز رسانی Creators اجرا خواهد شد ، این موضوع نشان می دهد که مایکروسافت در نظر دارد به روند خود ادامه داده و دو بروز رسانی را همزمان پشتیبانی کند. در حال حاضر کاربران می توانند بروز رسانی ماه نوامبر را دریافت کنند و یا در همان سالگرد بروز رسانی ویندوز ۱۰ از آن استفاده کنند.

redstone 3-رد استون 3

.

به عنوان یاد آوری ، در سالگرد بروز رسانی ویندوز ۱۰ ویژگی های جدیدی به این سیستم عامل اضافه شده است که شامل بهتر شدن قابلیت Windows Ink ، بهینه سازی Windows Hello ، کورتانا هوشمند تر و سیستم مرکز اعلانات مفیدتر است. بروز رسانی Creators روی بهینه سازی مد گیمینگ ویندوز ۱۰ ، پشتیبانی از حالت ۳D و windows Holographic برای هدست های Low-Cost VR متمرکز شده است. 

 


انتظار می رود که Redstone 3 ویژگی هایی را از بروز رسانی Creators که مایکروسافت ارائه کرده داشته باشد ، طراحی کد زبان جدید با نام نئون و پشتیبانی از Microsoft Home HUB که از الکسا ، آمازون و گوگل گرفته شده است. هیچکس نمی داند که رد استون ۳ ( Redstone 3 ) چه زمانی منتشر خواهد شد. 


 

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل