اپلیکیشن گوگل مپ برای آیفون X بروز رسانی می شود

بروز رسانی Google Map برای آیفون ۱۰ ( Iphone X ) :

آیفون ( IPHONE X ) 10 نزدیک به یک ماه پیش عرضه شده و سرانجام یکی از APP ها برای آیفون جدید اپل از دیگر برنامه ها پیشی گرفته و برای این اسمارت فون جدید اپل عرضه شده است. Google Map که بسیاری از کاربران با آن آشنایی دارند بروز رسانی جدیدی برای آن عرضه شده است که با توجه به صفحه نمایش آیفون X ، برای آن قابل استفاده است.

 

تبلیغات                                         قیمت لپ تاپ دل                                                   تعمیر لپ تاپ 

رابط کاربری گوگل مپس برای آیفون ۱۰ :

به نظر می رسد این اپلیکیشن پرطرفدار گوگل برای آیفون ۱۰ ( IPHONE X ) بسیار خوب طراحی شده است ، اگرچه ممکن است گوگل لازم بداند تا در این باره فکر کن که این UI کمی برای این صفحه نمایش بلند است.

شرکت گوگل برای این تغییر و بروز رسانی چندین هفته را کار کرد ، اما این زمان را برای اسمارت فون های جدید صرف نکرد ، این به آن معنا است که نوار جستجونسبت به نسخه قدیمی آن بسیار بالاتر است و همچنین منو همبرگری که در سمت چپ برایگزینه های بیشتر باز می شود عملاً برای استفاده با یک دست قابل استفاده نیست.

 

اما آنچه که مهم است این است که این بروز رسانی Google Map برای اسمارت فون آیفون ۱۰ ( IPHONE X ) بهتر از هیچی بوده و هم اکنون در اپ استور اپل ( IOS App Store ) در دسترس است.

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل