ایران و اسپانیا در مستطیل سبز ، روز موعود فرا رسید…

تقابل ایران و اسپانیا ، نبرد مرگ و زندگی

در هفته های داغ فوتبالی به سر می‌بریم که تمام جهان چشم به این مسابقات دوختند، بدون شک این فستیوال بزرگترین هم بستگی بین ما انسان هاست، تنها ۳۲ کشور در این فستیوال حضور دارند و همه در تلاش هستند که بتوانند از مرحله گروهی صعود کنند و به جمع ۱۶ تیم برسند، جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تا به اینجا شگفتی های زیادی را رقم زده از جمله شکست آلمان توسط مکزیک و یا تساوی برزیل با سوئیس ، تیم های بزرگ تر در این جام انگار کاری بسیار سخت و دشوار تر داشتند و پرتغال و اسپانیا نیز از این ماجرا استثنا نخواهند بود، با توجه به تساوی بازی اسپانیا و پرتغال در دیدار دور اول ، موجب شد تا تیم ملی ایران با بردی که از مراکش به دست آورد صدر نشین گروه B باشد، اما ایران که تا قبل از بازی دور اول روی کاغذ شانس زیادی برای صعود نداشت، اکنون شانس بیشتری برای صعود نسبت به سه تیم دیگر دارد.

اسپانیا ستاره های بزرگی را در تیم خود دارد، هر ۲۳ بازیکن تیم اسپانیا می توانند برای هر تیمی خطرناک باشند و بدون شک از بهترین ها هستند، مانند : اینیستا (کاپیتان تیم ملی اسپانیا) – سرخیو راموس – ایسکو – پیکه – داوید د خیا – رودریگرز – کاستا و… اما با تمام این تفاصیل این دلیل بر پیروزی آن ها نیست، فوتبال بازی عجیبی است و هر اتفاقی در بازی امکان پذیرست، شوق و اشتیاق و میزان جنگندگی بازیکنان تیم ملی ایران غیر قابل وصف است و همانطور که می دانید خبرگزاری های اسپانیا بازی این تیم در برابر ایران را بسیار بازی سخت و دشواری دانستند.

اسپانیا به دنبال این است که صعود خود را به اما و اگر نکشاند و با یک پیروزی در مقابل ایران ، این حجم از انتقاد و استرس را از روی تیم خود بردارند، با توجه به اتفاقات اخیر و اخراج مربی تیم اسپانیا در آستانه اولین بازی آن ها در جام جهانی و حجم وسیعی از انتقاد های خبرگزاری ها که بی رحمانه این تیم را نشانه گرفته اند. اسپانیا شرایط مطلوبی ندارد و برای پیروزی یک جنگ تمام عیار را رقم خواهد زد، هیرو (سرمربی تیم اسپانیا) در نشست خبری بازی اعلام کرده که جنگ بین بازیکنان است و من با کی روش دوست هستم، همچنین گفته که : ما به خوبی ایران را آنالیز کردیم و می دانیم از ضربات ایستگاهی و کرنر ها نهایت استفاده را می برند و بیشترین گل های خود را از همین طریق وارد دروازه حریفان خود کرده اند آنها بسیار در دفاع منسجم هستند و می دانیم که کار دشواری خواهیم داشت.

اما از آن طرف زمین کی‌روش (سرمربی تیم ملی ایران) اعلام کرده که نمی توانید روحیه تیم ایران را تضعیف کنید، ما بازیکنان جنگنده و با انگیزه ای داریم که برای بازی با اسپانیا بسیار هیجان زده هستند، ما برای ارائه یک بازی و نتیجه خوب می جنگیم و برای شکست اسپانیا تلاش می کنیم.

 

تکمیل شگفتی ها

برد ایران = صعود

از آنجایی که شرایط در گروه B به نحوی رقم خورد که تا پایان دور اول مسابقات تمام نتایج باب میل تیم ملی کشورمان باشد، حالا اگر ایران در این بازی در تکمیل شگفتی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، بتواند با یک برد دلچسب در برابر اسپانیا به سه امتیاز بازی دست پیدا کند، بدون استرس بازی سوم و نتایج دیگر بازی ها وارد مرحله بعدی خواهد شد و یکی از ۱۶ تیم مرحله بعد ما خواهیم بود.

طبق صحبت های آقای کی‌روش تمام تلاش ایران برای پیروزی در مقابل اسپانیا خواهد بود. اما نتیجه شکست و یا مساوی در این دیدار شانس ما را برای صعود کاهش نخواهد داد، اما امیدواریم که سرانجام این بازی برای ما ایرانی ها بسیار دلچسب باشد و برای اولین بار بتوانیم به مرحله بعدی این مسابقات صعود کنیم.

این بازی ۳۰ خرداد ۹۷ (امروز) از ساعت ۲۲:۳۰ برگزار خواهد شد.

برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم…

 

تقابل پرتغال و مراکش

اما از آن سوی دیگر تقابل پرتغال و مراکش هم نباید فراموش کرد، بازی که به احتمال خیلی زیاد از جذابیت های بالایی برخوردار باشد، پرتغال هم برای اینکه صعود خود را به مرحله بعد به اما و اگر موکول نکند باید در این بازی پیروز میدان باشد و حتی نتیجه مساوی هم برای آنها خیلی مفید نخواهد بود. چرا که احتمال های زیادی هنوز برای این گروه وجود دارد و حتی مراکش هم برای صعود هنوز روی کاغذ شانس دارد.

مراکش که در بازی قبل با یک گل به خودی در لحظات پایانی مغلوب تیم ملی کشورمان شد حالا انگیزه های فراوانی برای جبران و بازگشت به مسابقات دارد که در مقابل پرتغال تنها به برد فکر می‌کند. با این اوصاف این بازی برای هیچ کدام از دو تیم آسان نخواهد بود، شاید بهترین نتیجه برای ایران در این بازی مساوی یا باخت پرتغال باشد.

این بازی ۳۰ خرداد ۹۷ (امروز) از ساعت ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد.

 

پیش بینی جام جهانی ۲۰۱۸

برای پیش بینی بازی های تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ هنوز فرصت دارید، می توانید با مراجعه به صفحه پیش بینی مسابقات شما هم پیش بینی کنید. فقط تا قبل از شروع بازی ها فرصت دارید.

پیش بینی بازی های تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

 

برای تیم ملی کشورمان آرزوی سربلندی می کنیم و امیدواریم که در این دو بازی باقی مانده بتوانیم تاریخ سازی کنیم و به مرحله بعدی صعود کنیم…

 

لینک مفید : | نمایندگی دل | تعمیرات لپ تاپ دل | نمایندگی دل در تهران | خرید لپ تاپ دل |

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل