اپلیکیشن اینستاگرام حالت عکاسی پرتره خود را توسعه می دهد

حالت عکاسی پرتره در اینستاگرام

حالت عکاسی پرتره در اینستاگرام : پس از انتشار اخبار پیشین مبنی بر اضافه شدن قابلیت تماس صوتی و تصویری به اپلیکیشن محبوب اینستاگرام، درج خبری چون قابلیت عکاسی پرتره ( portrait ) بر محبوبیت این App خواهد افزود.

بنا به گزارش ارائه شده از سوی سایت Tech Crunch گفته شده که ممکن است این قابلیت به اپلیکیشن اینستاگرام ( Instagram ) اضافه شود.

پرتره تعریفی است که طی آن پس زمینه ی تصویر به طور مصنوعی تار شده و بنابراین بر روی تصویر اصلی یعنی سوژه تاکید می شود، همچنین این وب سایت فن آوری به این موضوع اشاره کرده است که آیکنی در بخش استوری Instagram  افزوده خواهد شد که شاتر پرتره نامیده می شود. کاربران می توانند به دلخواه خود از یکی از مد های عکاسی استفاده کنند. به نظر می‌آید اضافه شدن این قابلیت به آپ اینستاگرام با توجه به ویژگی حالت پرتره در Iphone 7 و مدل های جدید و همچنین سایر گوشی های اندرویدی اضافه شده است.

تصویر حالت عکاسی پرتره در اینستاگرامحالت عکاسی پرتره در اینستاگرامگفته می شود اینستاگرام از ارائه داده های بیشتر‌در این خصوص خودداری کرده است اما در تاکیدی بر صحیح بودن این موضوع تک کرانچ می گوید قبل تر نیز خبری درباره Giphy GIF منتشر شده بود و اینستاگرام در این خصوص واکنش نشان داد اما چند وقت بعد این قابلیت به Instagram App اضافه شد.

پس از اندروید این قابلیت به IOS نیز افزوده خواهد شد چرا که قابلیت تماس صوتی و تصویری نیز پس از آنکه در اندروید اضافه شد طی چند ساعت برای IOS نیز منتشر گردید.

این قابلیت در اسمارت فون هایی چون IPHONE X و GOOGLE PIXLE 2 وجود دارد اما آنچه که مشهود است باید گفت ثبت چنین تصاویری به صورت مستقیم از سوی اینستاگرام در رقابت با اسنپ چت یک مزیت بزرگ محسوب خواهد شد.

نظرات خود را در این خصوص با ما در میان بگذارید.

 

لینک های مفید :      نمایندگی دل در تهران    |    نمایندگی دل در ایران    |    کمپانی دل

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل