قابلیت جدید اینستاگرام : نمایش پست های پیشنهادی Recommended ، در صفحه اصلی شما

هر بار شبکه اجتماعی اینستاگرام با ارائه قابلیت های جدیدتری کاربران خود را شگفت زده می کند و روزانه به محبوبیت آن اضافه می شود. در بروز رسانی پیشین این اپلیکیشن قابلیت دنبال کردن هشتگ ها را اضافه کرد و در خبری جدید اعلام کرده است که قابلیتی جدید با نام Recommended  برای شما اضافه خواهد کرد.

 


تبلیغات                       کندل نمایندگی Dell در ایران                                خدمات پس از فروش دل در ایران


قابلیت نمایش پست های پیشنهادی مورد علاقه شما در اینستاگرام اضافه شد :

 ویژگی جدید اینستاگرام که قبل تر در صفحه ی کاوش ( Explore ) اینستاگرام وجود داشت هم اکنون وارد صفحه Home شده و براساس علایق شما پست های مربوطه را گلچین و به شما نمایش خواهد داد. شیوه ی نمایش این پست ها به شما بر اساس الگوریتم پست های لایک شده توسط دوستانتان بوده که پست ها را به شما نمایش خواهد داد.

بنابر گفته ی اینستاگرام این ویژگی در روزهای آتی و به مرور به برای تمامی کاربران فعال خواهد شد. Instagram  برای آنکه میان پست های عادی و اینچنینی تمایزی برقرار کند عبارت Recommended For You  در زیر آن درج خواهد کرد.


 

زمانی که در حال پیمایش محتوای اینستاگرام خود هستید و پست ها را مشاهده می کنید ، پست های پیشنهادی بر اساس لایک های افرادی که آن ها را دنبال می کنید به شما پیشنهاد خواهد شد. در ادامه ی این ویژگی همچنین می توانید پست هایی را نیز که به آن ها علاقه ای ندارید با انتخاب آیکن سه نقطه پنهان کنید که البته ممکن است به مذاق برخی کاربران خوش نیاید و در عین حال نبود آن نیز مورد پسند برخی دیگر نیست.

 


 

 

نظر شما در خصوص اضافه شدن این ویژگی به صفحه اینستاگرام چیست ؟

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل