اخبار فناوری, تازه ها

برای اولین بار شرکت تسلا پیشتاز در ساخت کامیون الکتریکی

کامیون الکتریکی - شرکت تسلا - نمایندگی دل در ایران - نمایندگی خدمات پس از فروش دل در ایران - خودروی الکتریکی - تسلا موتورز - Dell Laptop - Tesla Motors
برای اولین بار شرکت تسلا پیشتاز در ساخت کامیون الکتریکیReviewed by احمد خرسندی پور - Ahmad Khorsandi Pour on Nov 19Rating: 4.0برای اولین بار شرکت تسلا پیشتاز در ساخت کامیون الکتریکیکامیون الکتریکی - شرکت تسلا - نمایندگی دل در ایران - نمایندگی خدمات پس از فروش دل در ایران - خودروی الکتریکی - تسلا موتورز - Dell Laptop - Tesla Motors

با شرکت تسلا موتورز ( Tesla Motors ) آشنا شوید : 

تسلا موتورز، موفق‌ترین شرکت خودروسازی آمریکایی در جهان است که خودروهای برقی و قطعات مورد نیاز ترن های برقی را تامین می کند. این شرکت که در سال ۲۰۰۳ توسط مارتین ابرهارد ، جفری استرابل و ایلان ماسک تاسیس شده استتولیدات دیگری نظیر باتری لیتیوم – یون را برای سایر خودروسازها نظیر تویوتا و دایملر آ گ تولید می کند.


تبلیغات                         نمایندگی دل در ایران                         نمایندگی خدمات پس از فروش دل در ایران


تولید کامیون های الکتریکی برای اولین بار توسط تسلا موتورز ( Tesla Motors ) :

برای اولین بار کامیونهای الکتریکی خود را به نمایش گذاشت. نمایش خودروها در کالیفرنیا در نزدیکی یکی از مهمترین کارخانه‌های تولید تسلا برگزار شد. الون ماسک، مدیرعامل این شرکت جمعه اعلام کرد کامیونهای جدید می توانند بیش از ۸۰۰ کیلومتر بدون شارژ باطری حرکت کنند.

آینده کامیون های الکتریکی تسلا :

این کامیون‌ها تا سال ۲۰۱۹ به تولید انبوه خواهند رسید. مهمترین خصوصیت خودروهای شخصی تسلا که باعث موفقیت عمده آنها در سالهای اخیر شد تولید خودروهایی است الکتریکی با حداکثر سرعت و قدرت موتورهایی که می توانند با خودروهای بنزیلی و دیزلی رقابت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *