چگونه تلفن های هوشمند به کمک نابینایان می آیند ; کندل ; خدمات پس از فروش دل در ایران

تکنولوژی به کمک نابینایان می آید  :

.

سال ها پیش انسان ها بر اثر بیماری های چشم و یا به صورت مادرزادی دچار کوری دائم می شدند و لذا رسیدگی به امور روزانه برای اینگونه افراد سخت و گاهاٌ با مشکلات فراوانی مواجه می شد. با پیشرفت تکنولوژی بخصوص در فناوری تلفن های هوشمند و طراحی گجت ها و نرم افزار های کاربری ، نابینایان خواهند توانست از مزیت های این اپلیکشن ها استفاده نموده به انجام امورات خود بپردازند ، در ادامه با کندل نمایندگی دل و خدمات پس از فروش دل در ایران همکار باشید.

.

.

چشم من باش ( Be My Eyes ) :

.

با یک اپلیکشین کاربردی ، تلفن هوشمند کاربران می تواند، بطور موقت، بینایی خود را به دیگران قرض دهند. اساس این نرم افزار به نام «بی مای آیز» به معنی «چشم من باش» (Be My Eyes) بر مبنای دوربین ضبط و پخش همزمان تصاویراست. سازندگان دانمارکی می گویند این اپلیکیشن به نابینایان کمک خواهد کرد تا کارهایی انجام دهند که تاکنون قادر به انجام آن نبوده اند.

.

نابینایان-نمایندگی دل-کندل-خدمات پس از فروش دل در ایران

.

.

آن هنسن، در ده سالگی دچار اختلال در بینایی شد ، پزشکان به او گفتند تا بینایی خود را کاملا از دست خواهد داد. خانم هنسن حال پنجاه سال دارد و روان درمان است. او از خانه با بیماران خود در ارتباط است. آن هنسن از نرم افزار «بی مای آیز» استفاده می کند که برای جبران فقدان بینایی، او را به شبکه ای از امدادگران داوطلب آنلاین وصل می کند.

این کمک های ساده روزانه، مثلا وقتی می خواهد دمای اجاق آشپزی را تنطیم نماید زندگی او را راحت تر نموده است. او می گوید: «این امکانی در راستای مستقل شدن است. در مواقع آشپزی هنگامی که مهمان دعوت کرده باشم دوست دارم همه چیز خوب باشد . بنابراین شخصی را صدا کرده و می گویم ببین این غذا درست پخته یا باید مدت بیشتری در فر بماند؟»

 

هانس یورگن، موسس نرم افزار بی مای آیز نیز مبتلا به آتروفی بافتهای شبکیه است که موجب اختلال شدید در بینایی می شود.

.

.

آقای یورگن می گوید: «امیدوارم به عده زیادی از نابینایان تجربه ای نو برای کمک بدهیم. هدف ما این است که فاصله ها را کم نموده و کارها را برای مردم آسانتر کنیم. اگر در خیابان با فرد نابینایی روبرو شوید معمولا می پرسید از دست من کمکی بر می آید. اینهم کاری شبیه آن است.»

.

.

نابینایان-نمایندگی دل-کندل-خدمات پس از فروش دل در ایران

.

.

سازندگان نرم افزار می گویند در خواست آنها برای دریافت کمک با استقبال بسیار همراه بوده است. بیش از چهارصد هزار نفر برای مشارکت در شبکه امدادگران و وام دادن بینایی خود ثبت نام کرده اند. تصویر نابینا، مثلا هنگام انتخاب فرم درست از یک پوشه یا کنترل تاریخ انقضای شیر به صورت تصادفی به شبکه امدادگران ارسال می شود تا اولین امدادگر در دسترس به این درخواست وصل شود. بنا به آمار داده شده سازندگان، تا به حال برای هر نابینا ۱۲ تا ۱۳ دواطلب در فهرست موجود است. دانلود نرم افزار (Be My Eyes) روی سیستم عامل اپل و اندورید رایگان است.

 

.

.

| کندل  نمایندگی دل |

| محصولات DELL را اینترنتی خرید کنید و درب منزل دریافت نمایید |

| گارانتی شامل تمامی قطعات محصول می باشد |

فروشگاه کندل ، فروشگاه اینترنتی کندل
دیدگاه‌ها 2

*
*

  fastpokemap پاسخ

  Good stuff, really superb. Because we can get more views through the sites. So please keep update like this. The information you have posted is very useful. Thanks to Useful Information Share. I really enjoy read this article.

   کندل پاسخ

   Hi Dear User

   We wish to be better our article daily
   Thank you for visiting our website

   Best Regards
   Candell Dell Product Store