تمیزکاری و تعمیر رجیستری ویندوز با استفاده از نرم افزار Ccleaner

شاید برای شما خوانندگان محترم این مشکل پیش آمده باشد که بعد از مدتی کار با PC و یا لپ تاپ خود احساس می کنید که ویندوز شما تا اندازه ای کند شده است و گاهی برای فراخوانی نرم افزاری مدت زمان بیشتری از حد معمول طول می کشد تا نرم افزار باز شود.


 در ادامه با کندل عرضه کننده رسمی محصولات دل در ایران همراه باشید.


.

.

پاکسازی فایل های غیر قابل استفاده ، مرتب سازی و تعمیر رجیستری :

.

ویندوز نیز نیاز به رسیدگی دارد چرا که به مرور زمان که از نرم افزارها استفاده می نمایید بخشی به نام Temp Files از آن برنامه در درایو C ویندوز می ماند که پس از مدتی بخشی از فضای آزاد درایو ویندوز اشغال می شود. بنابراین می بایست به پاکسازی فایل هایی که ویندوز و نرم افزار ها نیاز ندارند بپردازیم. اما آیا بطور دستی این امر امکان پذیر است؟

 

شاید در برخی موارد بتوانید به صورت دستی کارهای گفته شده را انجام دهید اما اموری مانند بررسی تک تک فایل های رجیستری امری سخت و می توان گفت امکان ناپذیر است چرا که تعداد آن ها به طور گشترده ای فراوان است. در این بخش به معرفی نرم افزاری کاربری و ویژگی ها ، کاربرد و توانمندی های آن می پردازیم.


.

نرم افزار Ccleaner :

.

نرم افزار ccleaner-ccleaner

 

درباره نرم افزار :

 

Ccleaner ابزاری کوچک و موثر است که برای کامپیوتر ها با سیستم عامل ویندوز استفاده می شود که بوسیله آن می توان Junk فایل هایی نظیر : فایل های موقتی ( Temporary Filess ) ، میانبر های برنامه های از بین رفته و دیگر مشکلات را برطرف کرده و پاکسازی کند. این نرم افزار می تواند از حریم خصوصی شما نیز حفاظت کند که از آن جمله : پاکسازی تاریخچه جستجوها در اینترنت و فایل های موقتی اینترنت است ، بنابراین با اطمینان خاطر بیشتری بدون آنکه نگران سرقت اطلاعات امنیتی خود باشید می توانید به وبگردی بپردازید.

.

.

 برای چه اموری می توانید از Ccleaner استفاده کنید ؟

 

همانطور که از نام نرم افزار پیداست می توان حدس زد که از  Ccleaner برای پاکسازی سیستم شما استفاده می شود. حرف اول C در این نرم افزار از کلمه ” crap ” به معنی چرند آمده است که می توان فایل های غیر مرتبط را حذف کرد.  همچنین این نرم افزار دارای قابلیت های دیگری نیز می باشد. از آن جمله :

 

ایمنی : حذف کلمات عبور ، فایل های اینترنت ، تنظیمات فایل ها و پاکسازی Restore Point های کامپیوتر های اشتراک گذاشته شده است.

 

امنیت : پاک کردن فایل ها از PC از راه دور ، شما همچنین می توانید فضای آزاد را پاکسازی کنید بنابراین بقایای فایل هایی را که پیشتر پاک کرده اید برای همیشه پاک خواهند شد.

 

سرعت :  این نرم افزار سرعت کامپیوتر را با حذف فایل های غیر ضروری افزایش می دهد و حتی سرعت بوت شدن ویندوز را با کاهش تعداد برنامه هایی که با ویندوز بالا می آیند را افزایش خواهد داد.

 

ثبات : با یک رجیستری تمیز ویندوز را برای عملکردی نرم آماده کنید.

 

حفاظت در لحظه ( تنها در نسخه حرفه ای Ccleaner ) : هر بار که صفحه مرورگر خود را می بندید تمام مسیر ها و رد پاهای شما در مرور آنلاین حذف می شود.

 

در محموع می توان گفت نرم افزار کاربردی Ccleaner که در نسخه های متفاوتی چون Home ،  Bussines ، Network  ، Technician و Cloud ، Professioanl عرضه شده است نرم افزاری کاربردی برای افراد مختلف است که در بهینه سازی ویندوز بسیار کارآمد است.


دانلود نرم افزار Ccleaner :

.

دانلود از لینک اول      

دانلود از لینک دوم      

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل