کاربران ویندوز به زودی قادر خواهند بروز رسانی ویندوز ۱۰ را غیر فعال کنند

خبری خوشحال کننده برای کاربران ویندوز ۱۰ :

 .

آن دسته از کاربران ویندوز مدتی است که روزانه با بروز رسانی ویندوز ۱۰ دچار مشکل شده اند و طاقت آنها تاب شده است ، شرکت مایکروسافت خبری خوب برای شما عزیزان دارد ، با کندل نمایندگی دل در ایران همراه باشید.

 

زمانی که مایکروسافت سال گذشته ویندوز ۱۰ را برای استفاده کاربران روانه بازار کرد ، این موضوع برای همه کاربران کامپیوتر مشخص شد که از این پس این شرکت قصد دارد که تنها یک نسخه ویندوز واحد ارائه کند. ایده آن بود که تمامی کاربران سیستم های خود را به ویندوز ۱۰ ( Windows 10 ) ارتقا دهند ، بنابراین پیش بینی شد تا آپدیت خودکار ویندوز این اطمینان خاطر را به کاربران بدهد که حتما بروز می شود.

 

در هر صورت ، به نظر می آید که بروز رسانی ویندوز ۱۰ به مزاج برخی از کاربران خوش نمی آید. این موضوع می تواند برای کسانی که به کامپیوتر خود نیاز دارند و در عین حال در همان لحظه فرآیند بروز رسانی شروع می شود تا حدی خسته بوده و سبب خشم برخی کاربران شود. بنابراین شرکت مایکروسافت تولید کننده این نسخه ویندوز طی بروز رسانی جدید قابلیتی را به ویندوز ۱۰ خواهد افزود که کاربران می توانند تا اندازه ای بر آپدیت های ویندوز کنترل داشته باشند و مانع نصب بروز رسانی های شوند.

.

.


بروز رسانی ویندوز 10

 .

.

البته آنگونه که از گزارشات بر می آید می توان بروز رسانی ها را حداکثر تا ۳۵ روز متوقف کرد و پس از آن مجدد در تنظیمات ویندوز فعال می گردد. افزون بر آن شرکت مایکروسافت می گوید که برخی آپدیت های مهم و خاص نظیر نصب وصله های امنیتی Windows Defender در طول این مدت انجام خواهد شد.

طبق آخرین اخبار گفته شده است که ویژگی جدید تاخیر در بروز رسانی ویندوز ۱۰ ، ابتدا در ویرایش جدید نسخه Enterprise ویندوز خواهد آمد و مشخص نشده است که آیا این ویژگی برای نسخه های Home و Pro نیز ارائه خواهد شد یا خیر. زمان بندی ارائه این بروز رسانی مطابق با زمان بندی ارائه شده در سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

 


| کندل  نمایندگی دل |

| محصولات DELL را اینترنتی خرید کنید و درب منزل دریافت نمایید |

| گارانتی شامل تمامی قطعات محصول می باشد |

فروشگاه کندل ، فروشگاه اینترنتی کندل ، بروز رسانی ویندوز 10
دیدگاه‌ها 0

*
*