گذر از مرز فروش ۱۰ میلیونی تولیدات اینترنت اشیاء شیائومی در سال اخیر

شرکت شیائومی پیشرو در فروش محصولات خانگی اینترنت اشیاء :

شرکت شیائومی ، مشهور به اپل چین تولید کننده ی گستره ی زیادی از محصولات حوزه ی تکنولوژی از جمله اسمارت فون ها ، تبلت ، لپ تاپ و همچین سایر محصولات حوزه ی اینترنت اشیاء است.


تبلیغات                                          تعمیرات لپ تاپ دل                                   خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ


 

شرکت شیائومی در یک نگاه :

شرکت چینی مشهور شیائومی یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه طراحی ، توسعه ، ساخت و فروش گوشی های هوشمند و سایر لوازم الکترونیکی از جمله محصولات خانگی هوشمند در حوزه ی اینترنت اشیاء ( IOT ) بوده که در سال ۲۰۱۱ سهم زیادی از بازار کشور چین را در دست گرفت. این شرکت در سال ۲۰۱۵ با بیش از ۸۱۰۰ کارمند در حدود ۱۲٫۵ میلیارد دلار درآمد داشته که تبلیغات این شرکت بیشتر بر بستر شبکه های اجتماعی بوده است.

 

در ابتدای کریسمس ، شرکت چینی مشهور Xiaomi از درآمد و فروش بالای محصولات اینترنت اشیاء خبر داد. در حدود ۳ سال قبل این شرکت از سخت و تولید محصولات IOT خبر داد که در این زمان توانست رکورد ۱۰ میلیونی را در بازار جهانی تجربه کند. در حالی که اکثر افراد این مجموعه بزرگ را با گوشی های مشهور شیائومی می شناسند ، باید گفت که محصولات دیگری چون ترموستات ، ربات جاروبرقی و بلندگوی هوشمند و … را تولید می کند که بخش اعظمی از آن در چین به فروش می رسد و بخشی دیگر در کشور هند بازار خود را دارد.

 


بنابر برآورد های انجام شده سهم فروش اسمارت فون های شیائومی در کشور هند در رقابت با سامسونگ پیشی خواهد گرفت و لذا این شرکت فضای فروش محصولات خود تحت عنوان اینترنت اشیاء را در هند بسیار خوب پیش بینی می کند. تکنولوژی مورد استفاده توسط شرکت شیائومی متکی بر تکنولوژی اختصاصی بوده اما به تازگی این شرکت با شرکت بایدو در حوزه ی یادگیری ماشین ، بینش کامپیوتری و تشخیص صدا همکاری نزدیکی را آغاز کرده است.


شرکت شیائومی ( Xiaomi ) در نظر دارد در آینده محصولاتش را در بازارهای بیشتری عرضه کند و یکی از بازارهای هدف آن ایالات متحده آمریکا برای فروش محصولاتش خواهد بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل