جستجوی استوری های اینستاگرام از طریق موقعیت مکانی ( لوکیشن ) و هشتگ – لپ تاپ Dell را از ما بخواهید

قابلیت جستجوی استوری های اینستاگرام ( Instagram Stories ) از طریق موقعیت مکانی ( لوکیشن ) و هشتگ به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شد :

پیشتر با اپلیکیش کاربری و مشهور اینستاگرام آشنایی دارید ، برنامه ای که برای سیستم عامل های مختلف موبایلی منشر شد و پس از فیس بوک شهرت جهانی یافت تا جایی که رابط کاربری جذاب و آسان آن کاربران را به استفاده بیشتر از این App ترغیب کرد تا جایی که امروز بیشترین حجم کاربران را از آن خود کرده است و فیسبوک را پشت سر گذاشته است  تا جایی که تعداد کاربران اینستاگرام در ماه به ۶۰۰ میلیون می رسد و هر روز بر تعداد آن افزوده می شود.

 


                 فروش محصولات دل در ایران ( Dell Products )                             دریافت لیست قیمت لپ تاپ دل  


 

استوری اینستاگرام-اینستاگرام-instagram-instagram stories

.

هربار با شگفتی جدید ، امکانات و قابلیت های جدید از سوی اینستاگرام ( Instagram ) :

اپلیکیش اینستاگرام ( Instagram App ) خود را به روز کنید :

.

استوری های زنده اینستاگرام ( Instagram Live Stories ) به بخش جستجو منتقل شده است. از امروز شما می توانید در صورتی که استوری از یک اکانت عمومی به اشتراک گذاشته شده باشد ، از طریق موقعیت مکانی و یا هشتگ در بین استوری ها جستجو کنید. این ویژگی است که سبب می شود تا مقادیر زیادی از تصاویر و فیلم هایی که روزانه روی اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود نمایش داده نشود. از امروز حلقه هایی را در بالای بخش کاوش خواهید دید که استوری اینستاگرام را که نزدیک به موقعیت مکانی شما هستند به نمایش در می آید. روی حلقه های استوری بزنید ، استوری های عمومی ای را خواهید دید که در جوزه موقعیت مکانی شما تگ شده است. اگر می خواهید پست شخصی را از جستجو مخفی کنید ، به لیست استوری بینندگان رفته و روی “ X ” در استوری بزنید.

.


پیچیدگی الگوریتم جستجوی اینستاگرام آن را قادر می سازد تا بتوانبد هشتگ ها را نیز همچون موقعیت مکانی جستجو کنید. به عنوان مثال #ootd را جستجو کنید تا لباس های روز برای شما به نمایش در آید.


.

کمپانی اینستاگرام ( Instagram Company ) می گوید که قابلیت جستجوی هشتگ در هفته های آینده برای کاربران امکان پذیر خواهد بود. در مجموع می توان گفت که قابلیت جستجوی اینستاگرام ( Instagram Search ) از ابتدا در سطح جهانی عمل می کند.

 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*