حراجمعه ; جمعه سیاه ( Black Friday )

آیا به خرید علاقه مند هستید؟ آیا به لپ تاپی برند ، قدرتمند و پرکاربرد احتیاج دارید ؟ پس با ما در ادامه با جمعه سیاه و یا بلک فرایدی همراه باشید.

.

.


اما چرا جمعه سیاه ؟ چقدر درباره این روز میدانید؟ در این بخش قصد داریم کوتاه درباره این روز محبوب بخصوص برای ایرانیان عزیز توضیحاتی را ارائه دهیم ، با کندل نماینده رسمی نوت بوک های دل در ایران همراه باشید :

.

.

.

بلک فرایدی (Black Friday) :

.

هر ساله در ایالات متحده آمریکا پیش از سال نو میلادی و بعد از روز شکرگزاری فروشگاه های مختلف در سراسر آمریکا اجناس خود را از هر نوعی به حراج گذاشته و به مقدار زیادی از قیمت آن ها می کاهند. این روز مصادف با آخرین جمعه ماه نوامبر بوده و مردم آمریکا خودشان را برای کریسمس آماده می کنند. فروشگاه ها از ساعت ۴ صبح کار خود را آغاز کرده و شاهد هجوم و سیل عظیم مردم برای خرید از فروشگاه ها هستند.

 

این سنت دیرینه که در آمریکای شمالی رایج بوده است ، علاوه بر این کشور به نقاط دیگر دنیا نیز سرایت کرده و شاهد آن هستیم که در کشور های دیگری از جمله ایران تحت عنوان های دیگری ، افراد در حراجی ها شرکت کرده و خرید می نمایند. به دنبال این روز ، جمعه سیاه در آمریکا فروشگاه ها و نمایندگی های زیادی در ایران نیز اجناس خود را تحت عنوان حرا جمعه  با قیمت هایی استثنایی به فروش می گذارند.

.

.

.

amazing black friday sale poster design with paint effect

در این راستا شرکت کندل نمایندگی رسمی محصولات دل در ایران نیز در فاصله زمانی تعیین شده تحت عنوان ” دل جمعه ” با قیمت هایی استثنایی در جمعه سیاه در خدمت هم میهنان عزیزمان هستیم. خدمتی دیگر از کندل نمایندگی رسمی DELL در ایران.

 

.

.

.

 


جمعه سفید فقط یک بار در سال در بین فروشگاه های اینترنتی قرار می گیرد که در این روز خاص فروشگاه های بزرگ بیشترین تخفیف های خود را برای محصولات خود اعمال می کنند و بخاطر این امر است که در این روز تمامی فروشگاه های اینترنتی بیشترین حجم فروش را دارند.

 

 

” با نمایندگی رسمی DELL در ایران با دل جمعه همراه باشید ، تخفیف های ویژه تنها در جمعه سیاه “

 

زمان برگزاری دل جمعه کندل: از تاریخ ۹۵/۹/۲  تا ۹۵/۹/۹  

 

صفحه ویژه دل جمعه کندل ایران ؛ کلیک کنید

 

از این سه شنبه تا سه شنبه بعدی با کندل ایران همراه باشید.

 

دیدگاه‌ها 1

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل