خدمات پس از فروش کندل

امروزه خدمات پس ازفروش (گارانتی) یکی از مهم ترین موارد در هنگام خرید یک دستگاه است، که هر شرکت یا برندی برای خود خدمات مختلف و متفاوتی دارد. امروز قصد داریم خدمات پس از فروش به سبک کندل را برای شما عزیزان بازگو کنیم. در ادامه با کندل ( نمایندگی دل ) ما همراه باشید.

.

خدمات پس از فروش چیست؟ 

عبارت است از خدمتی که پس از فروش محصول یا کالا و در جهت کسب رضایت مشتری و اطمینان مشتری از تولید کننده ارائه می شود. به عنوان مثال این خدمات برای یک خودروساز شامل انتقال خودرو به تعمیرگاه، تعمیرات با کیفیت، تهیه و توزیع قطعات یدکی ، مستندسازی، آموزش و تضمین خدمات می باشد و یا در راستای افزایش سهم بازار فروش خودرو، کلیه اموری که شرکت پس از فروش محصول به منظور جلب رضایت مشتریان و کمک به آنها برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات یا خدمت و یا خدماتی که خریداری کرده بودند انجام می دهند.

 کندل برای جلب رضایت مشتریان و برای ارتقا سطح کیفت ارائه خدمات به مشتریان خود، بهترین راهکار ها را ارائه کرده است. و همه خدمات و شرایط ارائه شده توسط کمپانی دل را در ارائه خدمات خود رعایت می کند.

خدمات پس از فروش کندل شامل : تمامی قطعات محصول از یک تا سه سال بوده که نحوه دریافت این نوع خدمات طی یک سال اول رایگان و از سال دوم به ازای هر یک سال تمدید معادل ۱۰ دلار خواهد بود.

نحوه ی ارائه خدمات کندل :

شامل تعویض یک به یک قطعات معیوب به تشخیص کارشناسان کندل با قطعات نو و اورجینال خواهد بود. 

نحوه ی دریافت خدمات : پس از ثبت مشخصات مشتری در بخش ثبت سریال دستگاه ، اطلاعات مربوطه توسط کارشناس خدمات مورد بررسی قرارگرفته و به مدت یک سال دستگاه از خدمات پس از فروش کندل برخوردار می شود.

ساعات ارائه خدمات پس از فروش :

از ۱۰:۰۰ صبح  تا ۱۸:۰۰ بعد ازظهر

ارتباط با کارشناسان خدمات پس از فروش : ۸۸۶۶۵۰۶۴ – ۰۲۱ داخلی ۱۰۵

.

.

ورود به صفحه خدمات پس از فروش دل 

دیدگاه‌ها 2

*
*

  yashar22m پاسخ

  سلام لب تاب مدل n5010 دارم. گرافیک سوخته. برای تعمیر ممنون میشم راهنمایی کنید.

   کندل پاسخ

   با سلام

   برای مشاوره می توانید با شماره 02188665064 تماس بگیرید.

   برای خدمات پس از فروش دل نیز می توانید در قسمت تماس به آدرس Showroom واقع در میراداماد مراجعه کنید و یا دستگاه خود را ارسال کنید.

   با تشکر.

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل