چرا خرید لپ تاپ دل ۳۵۶۷ از سری ۳۰۰۰ Dell Inspiron

برای خرید لپ تاپ دل اینسپایرون ۳۵۶۷ از مشهورترین سری لپ تاپ های ۳۰۰۰ دل ، لپ تاپ دل ۳۵۶۷ آشنا شوید :

 

گامی بلند به سوی سری های ۳۰۰۰ دل ، مدل پرفروش دل اینسپایرون ۳۵۶۷ که با چند دلیل قانع کننده طراحی و ساخته شده است. سخت افزار با مشخصات فنی مناسب با قابلیت استفاده در موقعیت های مختلف و کاربری های نیمه صنعتی این لپ تاپ را جذاب تر کرده است. 

لپ تاپ دل 3567 - Dell Inspiron 3567 - نمایندگی فروش لپ تاپ دل در ایران - نمایندگی خدمات پس از فروش Dell در ایران - سری اینسپایرون 3000


با کندل ، نماینده دل در ایران :

خرید لپ تاپ دل ، خدمات پس از فروش دل و اطمینان خاطر را تجربه کنید.


قابلیت های سخت افزاری اینسپایرون ۳۵۶۷ :

 

به سخت افزار اینسپایرون ۳۵۶۷ اعتماد کنید ، پردازنده ای از سری i اینتل ،  Core i3 6006U با فرکانس ۲GHz ، با ۴GB رم از نوع DDR-4 سرعت قابل قبولی را برای دستگاه شما خواهد داشت که بارگذاری و اجرای نرم افزارهای شما را بهبود و سرعت می بخشد. ویژگی ای که این سیستم را بهبود می بخشد وجود ۲ گیگابایت کارت گرافیک گرافیک اختصاصی است که عمده نیاز شما را در امور طراحی و حتی گیمینگ ، بهبود می بخشد.

لپ تاپ دل مدل اینسپایرون 3567 Dell inspiron ، خرید لپ تاپ دل اینسپایرون 3567 Dell inspiron ، نمایندگی خرید لپ تاپ دل

.
صفحه نمایش با کیفیت HD  اینسپایرون ۳۵۶۷ در ابعاد ۱۵٫۶ اینچ به شما نوید تصویری با کیفیت را در مقایسه با سایر لپ تاپ ها خواهد داد که می توانید به تماشای فیلم های مورد علاقه خود بپردازید و یا از بازی های ویدئویی خود لذت ببرید. ارزیابی این دستگاه نشان می دهد که می تواند رقیب خوب و خوش قیمتی در مقایسه با سایر لپ تاپ های معمول بازار باشد.

 


برای بررسی بیشتر ویژگی ها و خرید لپ تاپ دل ۳۵۶۷ از سری ۳۰۰۰ کلیک کنید .


دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل