درباره ما

candelliran-com

کمپانی دل یکی از بزرگترین پیشگامان تولید محصولات دیجیتال از قبیل سرور، نوت بوک، تبلت و… است. که تا به امروز محبوبیت زیادی در بین مشتریان خود کسب کرده و  همینطور تمامی محصولات دل دارای بهترین کیفیت ساخت هستند.مجموعه کندل عرضه کننده رسمی محصولات دل در ایران است که تمامی محصولات کمپانی دل را به صورت رسمی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

درباره  کندل

 

با توجه به پیشترفت روز افزون جامعه دیگر تمامی خدمات آنلاین و پیشرفته تر شده  و ما بر آنیم که تمامی خدمات و محصولات  را به صورت آنلاین و به راحت ترین روش به دست  مشتریان خود برسانیم. کندل در زمینه فروش محصولات دل تلاش نموده و همیشه سعی نموده تا بهترین خدمات و محصولات را به دست مشتریان خود برسانیم.

 مجموعه کندل همواره در تلاش برای ارائه ی بهترین کالا و با بهترین قیمت به مشتریان خود بوده است.همچنین ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانیم خدمات ارائه شده را در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن به مشتریان ازائه دهیم.در همین راستا با دارا بودن متخصصین مجرب و کار آزموده در زمینه ی سخت افزار و نرم افزار این اطمینان را به مشتریان می دهد تا تمامی خدمات مورد نیاز آنها را در این زمینه ارائه دهد.

در عین حال همواره در تمامی مراحل کار و خدمات بر این اصل معتقد بو ده ایم که رضایت مشتری دارای اولویت نخست می باشد و تمامی این امور در جهت رفع مشکلات و مسائل مربوط به این مجموعه می باشد.

از سوی دیگر تمام تلاشمان را کرده ایم تا بتوانیم این خدمات را به شکل های گوناگون ارائه دهیم،چه به صورت حضوری و یا غیر حضوری . و در نتیجه شما مشتریان گرامی می توانید با برقراری تماس با این مجموعه از نحوه ی ارائه این خدمات اطلاع کسب نمایید.

به امید جلب رضایت روزافزون شما

Support By Candell Co