کامپیوتر دسکتاپ گیمینگ دل اینسپایرون ۵۶۸۰ با نسل هشتم پردازنده های اینتل به روز شد

غول تکنولوژی Dell این بار در نمایشگاه CES 2018 از نسل جدید تری از کامپیوترهای دسکتاپ گیمینگ Dell Inspiron رو نمایی کرد.


تبلیغات                                           نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل                                            نمایندگی تعمیرات لپ تاپ Dell      


 

در نمایشگاه CES 2018 شرکت دل از نسخه ی گیمینگ کیس های Dell سری اینسپایرون رونمایی کرد اما با این تفاوت که از پردازنده های شرکت اینتل نسل هشتم بهره می برد.

 


اگر از طرفداران محصولات توانمند شرکت Dell هستید پس بنابراین با سری محصولات گیمینگ دل یعنی Dell Alienware آشنایی دارید اما همانگونه که می دانید این سری از محصولات Gaming دل از قیمت بالایی برخوردار بوده و بنابراین کامپیوتر گیمینگ اینسپایرون با قیمت مناسبی که دارد می تواند جایگزین مناسبی با قیمت پایین تر باشد. سری جدیدی از محصولات دل که با پردازنده نسل هشتم اینتل بروز شده است.

 

محصول گیمینگ Dell Inspiron 5680 از پردازنده ی نسل هشتم اینتل بهره برده که این سری از کیس های دل تمامی رده های پردازنده از Core i3  تا Core i7 را در بر می گیرد. از دیگر مشخصات فنی کیس های دل اینسپایرون کارت های گرافیکی قدرتمندی است که در چند نسخه از پایین ترین رده تا بالاترین رده را شامل می شود که عبارتند از : GeForce GTX 1050 ، ۱۰۶۰ و ۱۰۷۰ . کمترین و بیتشرین میزان رم برای این سری از ۸GB تا ۱۶GB بوده اما شایان ذکر است که این کیس تا ۶۴GB رم را پشتیبانی می کند. در این کیس دل می توانید تا ۲TB هارد دیسک و همچنین تا ۲۵۶GB حافظه ی SSD از نوع M.2 را اضافه نمایید که بکار گیری این ویژگی ها در سری دسکتاپ های دل بی نظیر است. همچنین به لحاظ شکل ظاهری و طراحی شما را مجذوب خود خواهد کرد چرا که در یک طرف آن درخشش نور آبی خود نمایی می کند.

در پایان می توان از پاور ۴۶۰ واتی این کیس به عنوان توانی مناسب برای این کیس یاد کرد که پاسخگوی نیاز شما در خصوص آنچه که رندرینگ می نامید ، خواهد بود.

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل