دل اولین تامین کننده حوزه ی IT برای GE شد – درآمد سالیانه Dell

مدت زمان زیادی است که دل EMC را خریده است و این شرکت در سه ماهه دوم سال در زمینه های کلیدی پیشرفت کرده است :

شرکت دل تکنولوژی ( Dell Technologies ) در سه ماهه دوم سال رشد درآمدی بالایی را داشته که ۷ درصد آن از مربوط به کامپیوتر های شخصی ( PC ) و ۱۶ درصد آن مربوط به سرورها و شبکه های تحویل شده است ، این شرکت قراردادی طولانی مدت را با GE به امضا رسانده که اولین تامین کننده ی زیرساخت های IT برای آن شرکت خواهد بود. 


تبلیغات                                                           نمایندگی Dell در ایران                                             خدمات تعمیرات لپ تاپ Dell


 

درآمد سالیانه Dell Technologies :

برای سه ماهه دوم سال ، دل ، که درآمد سالیانه ای را از EMC مشخص کرده بود ، گزارش کرد که مبلغی به میزان ۹۷۸ میلیون دلار از درآمد ۱۹٫۳ بیلیون دلار را از دست داده است ، همچنین درآمد عملیات خارجی سه ماهه دوم در حدود ۸۷۳ میلیون دلار بوده است. 

توافق نامه چند ساله با GE شامل سرور، ذخیره سازی، تهیه نسخه پشتیبان، محاسبات کاربر نهایی (رایانه های شخصی و کلاینت ها)، خدمات و لوازم جانبی است. دل گفته است که معامله GE بزرگترین قرارداد غیر دولتی در تاریخ Dell یا EMC بوده است که شرایط این قرارداد افشا نشد.

 

 

قرارداد GE شرکت دل تکنولوژی نشان می دهد که چگونه این شرکت سهم بخش های کلیدی را در اختیار دارد. درآمد بخش ارائه خدمات پشتیبانی شرکت دل در سه ماهه دوم سال ۹٫۹ بیلیون دلار بوده که ۷ درصد آن از سال قبل با درآمد بخش خارجی با رقم ۵۶۶ میلیون دلار است. شرکت Dell می گوید که ۳٫۷ درصد از محموله ها کامپیوتر های شخصی بوده که رشد چشمگیر نوت بوک ها را نشان می دهد. 

به گفته این شرکت، Dell EMC، زیرساخت گروه شرکت (ISG)، درآمد ۷٫۴ میلیارد دلاری را در سه ماهه دوم به دست آورد. درآمد سرور و شبکه از سال گذشته به میزان ۱۶ درصد افزایش یافته است. سود عملیاتی برای این واحد ۴۳۰ میلیون دلار بود. Dell EMC در حال جایگزینی سیستم های ذخیره سازی به جای سیستم های فلش است.

 

از دیگر فناوری های دل ( Dell ) مجازی سازی ( VMWARE ) بوده که با احتساب این فناوری ، ۲۹٫۴ درصد درآمد این شرکت از WMWARE می باشد. 

بدهی شرکت دل تکنولوژی ( Dell Technologies ) :

علاوه بر این شرکت دل اعلام کرده است که در سه ماهه دوم سال ، ۱ میلیارد دلار از بدهی اصلی خود را پرداخت کرده است. مجموع بدهی های Dell مقدار ۵۷٫۳ میلیارد دلار بوده که از زمان خرید EMC مبلغ آن کاهش یافت و در مجموع به ۴۹٫۹ میلیارد رسید.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل