دل لتیتیود ۷۳۵۰ ، اولترابوکی از جنس لپ تاپ یا تبلت ؟

لپ تاپ یا اولترابوکی از جنس تبلت ، دل لتیتیود E7350 :

اگر از دسته مدیران ، مهندسین و یا برند باز های حرفه ای بوده و قصد خرید دستگاهی با ظاهری شیک ، حرفه ای ، سبک و چند کاربره هستید لحظاتی با ما همراه باشید تا دستگاهی حرفه ای را برای مشاغل شما معرفی کنیم.

 


کندل ، نمایندگی فروش لپ تاپ دل در ایران


 

تمام ویژگی ها در یک دستگاه :

از اولترابوک لتیتیود E7350 به عنوان تبلت استفاده کنید : اگر نیاز به تبلتی سبک ، قدرتمند و شیک برای شغل خود دارید تبلت لتیتیود ۷۳۵۰ با دو هسته پردازنده از نوع ۴ هسته ای سری M ، چهار مگابایت کش ، ۴ گیگابایت رم از نوع DDR3 و ۱۲۸GB از نوع SSD سریعترین تبلت خوش قیمتی است که برای مشاغل حرفه ا می توان یافت.


اولترابوک لتیتیود E7350 ، لپ تاپی نیمه حرفه ای : آیا امکان پذیر است که چنین تبلتی با این مشخصات قوی به عنوان یک لپ تاپ نیز استفاده شود؟ خبر خوش آن است که کیبورد این تبلت که به راحتی به تبلت Dell Latitude E7350  داکت می شود به راحتی دو برابر شارژ بیشتر به تبلت داده و Dell Latitude E7350 به یک مینی لپ تاپ تبدیل می شود.

 


.

چرا Dell Ultrabook Latitude E7350 :

به احتمال زیاد ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که چرا بین تمامی برند های موجود لتیتیود E7350 می تواند گزینه مناسبی برای پیشرفت کار شما باشد :

 

  • دو کاربره : قابلیت تبدیل از حالت لپ تاپ به تبلت و برعکس.
  • سبک : خواسته شما در هر لجظه هر چه که باشد قابل اجراست. تبلت یا لپ تاپ فرقی نمی کند کافیست داکت کیبورد که مچهز به دو باتری است را به تبلت متصل کنید تا بتوانید از آن به عنوان لپ تاپ هم استفاده کنید.
  • مقاوم و ایمن : در ظاهر این اولترابوک متوجه خواهید شد که از بدنه بسیار مقاومی برخوردار است چرا که پیش تر در خصوص سری لتیتیود دل از سخت کاری و مقاومت بدنه آن شنیده اید. اما ایمنی و حفاظت از داده های شمت نیز بخشی از نگرانی های ماست اما شرکت دل در این خصوص خیال کاربران را راحت کرده تاست و از نرم افزاری به نام Dell Data Protection برای حفاظت از داده های خود استفاده می کند.
  • قیمت مناسب نسبت به سایر برند ها : در صورتی که قصد خرید لپ تاپی ، اولترابوکی را کرده اید خواهید دید که که Dell Latitude E7350 در مقایسه با برند هایی چون سرفیس مایکروسافت و … از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار است.

 

مشاهده محصولات پیشنهادی در فروشگاه نمایندگی دل ؛ کندل ایران

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل