رکورد شکنی دو برابری دانلود اپلیکیشن Coinbase در برابر اینستاگرام

در یک ماه اخیر شاهد افزایش قیمت ارز رمز گذاری شده ی بیت کویین بودیم و در این دوران عده ی زیادی بر آن شدند تا شانس خود را در بهره گیری از این ارز بیازمایند.


تبلیغات                                   نمایندگی تعمیرات دل در تهران           نمایندگی زیگورات       تعمیرات لپ تاپ دل


اپلیکیشن بسیار محبوب و مورد توجه کاربران در این رقابت Coinbase بوده که ابزار و روشی ساده برای مبادلات ارزی است به گونه ای که به راحتی می توانید ارز Bitcoin را خرید کنید و یا بفروشید. در این زمان در اوج تلاطم ارزی این اپلیکیشن با استقبال قابل توجهی روبرو شد به گونه ای که توانست به رتبه اول در اپ استور برسد. آمار و گزارشات منتشر شده از سوی شرکت تحلیل نرم افزاری Sensor Tower حاکی از آمار قابل توجهی از دریافت و دانلود این اپلیکیشن است به گونه ای که از ۵ Dec تا ۱۲ Dec که اوج محبوبیت ارز بین کوین بود Coinbase App بیش از ۷۰۰ هزار بار برای Iphone و Ipad دانلود شد.


 

 

رقابت سنگین میان اپلیکیشن های App Store :

عطف به گزارشات بالا اطلاعات نشان می دهد دفعات دانلود  COINBASE دو برابر اپلیکیشن های اسنپ چت و اینستاگرام است. این رقابت برای APP هایی که در میان سایر APP ها تازه وارد هستند بسیار سنگین بوده چرا که پیش از رتبه آن ۳۰۰ بود.

 

در نمودار ارائه شده از سوی sensor tower رابطه میان رشد قیمت بیت کوین و تعداد دفعات دانلود coinbase نشان داده شده است.

 

آینده بسیار خوبی برای ارز رمز گذاری شده ی بیت کوین و استارت آپ های همگام با آن پیش بینی می شود ، نظر شما همراهان مجله تکنولوژی کندل چیست ؟

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل