غلبه اسمارت فون ها بر دنیای واقعی ، نمایشگاهی در هلسینکی

دنیایی هوشمند ، اسمارت فون ها :

 

این روزها بازار گوشی های هوشمند ( اسمارت فون ها ) داغ است ، انواع گوشی هایی نظیر سامسونگ ، آیفون ، LG و … در رقابت با یکدیگر بوده و به دنبال تولید محصولات قدرتمند تر و زیباتر هستند به گونه ای که از آخرین فناوری های نوین بهره مند باشد. همزمان با این دگرگونی ها اپلیکیشن های کاربردی توسط توسعه دهندگان راهی آپ استور ها شده تا کاربران از آن بهره بیشتری ببرند. در این راستا سالانه نمایشگاه تلفن های هوشمند برگزار شده که سری به این نمایشگاه زده ایم تا از حال و هوای آن اخبار بیشتری کسب نماییم. با کندل نمایندگی دل و ارائه دهنده خدمات پس از فروش دل همراه باشبد.

تلفن های هوشمند بیشتر و بیشتر به وسایلی برای بهره مند شدن از خدمات گوناگون تبدیل می شوند. در نمایشگاه تلفن های هوشمند در هلسینکی در فنلاند شرکت های تولید کننده، تازه ترین تکنولوژیها را در معرض دید همگان قرار داده اند.

اسمارت فون

.

.

رولاند مانتروپ از شرکت «وایرد» می گوید: «اپلیکیشن ها به دلیل چشم انداز موفقشان بسیار مورد توجه شرکت ها هستند. اپلیکیشن ها این قابلیت را دارند که با هر تلفن هوشمندی در جهان کار کنند. البته همیشه اینکار آسان نیست. آیا می دانید که شما از چند اپلیکیشن بر روی گوشی های هوشمند خود استفاده می کنید؟ شاید پنج تا. لذا نشان می دهد کار با آن ساده نیست. اما اگر رخ دهد، هر چیزی امکان پذیر است.»

در این بازار گوشی های هوشمند همواره رقابت برای ساخت اپلیکیشن ها بالاست. برنامه ای موسوم به «یوزیسین» به کاربر این امکان را می دهد تا نواختن ساز را بر روی تلفن هوشمند خود تمرین کند.

کاربران چه می گویند ؟

دختر جوانی که با این برنامه کار می کند می گوید: « استفاده از این اپلیکیشن بر روی اسمارت فون شما شما را درگیر خود می کند. برای تمرین نواختن یک ساز بسیار سرگرم کننده است. بازخورد خوبی دارد. می توانید پیشرفت خود را ببینید. احساس می کنید بر کارتان نظارت می شود. از هنگام نواختن نخستین نت لذت می برید. خیلی خوب است.»

اما مزیت های دیگر این دنیای هوشمند چیست و چه کمکی به افراد می کند ؟ واقعیت مجازی همچنین به فروشندگان آنلاین این امکان را می دهد تا تصویری واقعی تر از محصولاتشان را نشان دهند.

.

.

اسمارت فون

نیکلاس اسلات، مدیر عامل شرکت «سی داک» می گوید: «هنگامیکه مشتری به فروشگاهی مراجعه می کند با خود می اندیشد که آیا اندازه جنس مورد نظر مناسب خانه اش است؟ فروشگاهها بسیار بزرگ هستند و تصور اندازه یک محصول در خانه دشوار است. اپلیکیشن ما چنین چیزی را ممکن می سازد.»

.

.

.

نزدیک به ۱۵ هزار نفر از نمایشگاه تلفن هوشمند هلسینکی بازدید کرده اند.


| کندل  نمایندگی دل |

| محصولات DELL را اینترنتی خرید کنید و درب منزل دریافت نمایید |

| گارانتی شامل تمامی قطعات محصول می باشد |

فروشگاه کندل ، فروشگاه اینترنتی کندل

 

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل