فراخوان اهدا کامپیوترهای قدیمی به بنیاد های خیریه ، کندل عرضه کننده رسمی محصولات Dell

قلبی مهربان ، دلی به بزرگی دریا ، دیوار مهربانی خود را بسازید


با تغییر کامپیوتر شخصی خود زندگی کودکی را تغییر دهیم


.

.

طرح واگذاری لپ تاپ یا کامپیوتر های شخصی به بنیاد های خیریه

.

.

کندل-بنیاد خیریه-دیوار مهربانی دیجیتال-کمک به فقرا-کمک به نیازمندان-خرید لپتاپ دل -NGO-CANDELL DIGITAL CHARITY-DELL IS EVERYWHERE-HELP TO KIDS –SALMAN KERMANI-سلمان کرمانی-واگذاری کامپیوتر قدیمی-واگذاری لپ تاپ قدیمی-خیریه دیجیتال کندل-نیکوکاری دیجیتال کندل-نمایندگی دل-نمایندگی DELL-فروش و خدمات پس از فروش محصولات دل در ایران-فروش و خدمات پس از فروش محصولات دل در ایران-اهدا کامپیوتر دست دوم

.

درباره دیوار  مهربانی بیشتر بدانیم :

 

تاریخچه :

دیوار مهربانی از کدام کشور و با ایده چه کسی  شروع شد؟

در سال های اخیر بر تعداد افرادی که دستی در امور خیر دارند افزوده شده است ، هر انسانی با توجه به میزان توانمندی خود ، به فقرا ، خانواده ها و کودکان بی سرپرست کمک می کند اما آنچه که در این حوزه بسیار مشهود بوده و به چشم می خورد عدم یکپارچگی و یکدستی در انجام امور خیریه است. البته در چندین سال اخیر بنیاد هایی برای جمع آوری کمک های مردمی در حوزه های مختلف تاسیس شد و افرادی برای فراخوان مردمی جهت امور خیریه در این حوزه فعالیت می کنند اما از قدیم گفته اند که یک دست صدا ندارد!!!

بیاید یک دست و یک صدا همگام شویم :

شاید جای تعجب  باشدکه بگوییم که منشاً دیوار مهربانی از میهن عزیزمان ایران شروع شده است که برای اولین بار کمپین دیوار مهربانی بر اساس ایده حکیم ارُد بزرگ ، از فیلسوفان بزرگ جهان شکل گرفت.

حکیم ارُد بزرگ در خصوص دیوار مهربانی در سال ۱۳۹۰ می گوید : دیوارهای سرزمینم ایران ، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. ایرانیان همراه در جهان پرچم دار مهر و مهربانی بوده اند. آنهایی که مهر ورزیده اند ، جاودانه شده اند. چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی. دیوار های ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم. این گام کوچک امروز ما، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمان های پسین ، از مردم مهر ورز زمانه ما. همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است.

چهار سال از سال ۱۳۹۰ به بعد طول کشید تا طرح ایده دیوار مهربانی جهانی شود چنانچه در تمام مجامع خبری داخلی و خارجی بازتاب زیادی داشت.

بار دیگر حرکتی خود جوش و مردمی با دیوار مهربانی دیجیتال :

امروزه در عصر مدرن حوزه آموزش نیاز فراوان به کامپیوتر دارد. مشاهده می کنیم که هر شخص و یا خانواده از یک کامپیوتر برای یادگیری دروس مدرسه ، آموزش از راه دور ، انجام امور کاری و … خود استفاده می کنند و سواد تکنولوژیکی امری عادی و جزء جداناپذیر زندگی های امروزی شده است به گونه ای که اگر شخصی بخواهد حداقل در شرکتی شروع به کار کند می بایست از کامپیوتر جهت انجام فعالیت های شرکت استفاده کنند ، حال آنکه بسیارند کودکان ، نوجوانان و جوانان بی سرپرستی که از این موهبت بی بهره اند چرا که خود و یا بنیاد های خیریه با توجه به وسع مالی خود توان تهیه کامپیوتر و یا لپ تاپ را ندارند.


نیکوکاری از نگاه پیامبر اسلام

پیامبر خدا صلی الله علیه و آله می فرماید : هیچ مالی هرگز بر اثر صدقه دادن کم نمی شود، پس ببخشید و نترسید.


 

فراخوان اهدا کامپیوتر های بدون استفاده و قدیمی به بنیاد های خیریه :

 

شرکت کندل عرضه کننده رسمی محصولات Dell در ایران ، در نظر دارد با همکاری شما هم میهنان عزیز ، در صورتی که از کامپیوتر و یا لپ تاپ قدیمی خود استفاده نمی کنید و قصد خرید دستگاهی جدید را دارید می توانید دستگاه های قدیمی و یا بلا استفاده خود را به شرکت کندل تحویل داده تا پس از بهینه سازی ( ارتقا نرم افزاری و سخت افزاری ) ، آن ها را به بنیاد های خیریه برای استفاده کودکان بی سرپرست ارسال نماییم.

 

کندل-بنیاد خیریه-دیوار مهربانی دیجیتال-کمک به فقرا-کمک به نیازمندان-خرید لپتاپ دل -NGO-CANDELL DIGITAL CHARITY-DELL IS EVERYWHERE-HELP TO KIDS –SALMAN KERMANI-سلمان کرمانی-واگذاری کامپیوتر قدیمی-واگذاری لپ تاپ قدیمی-خیریه دیجیتال کندل-نیکوکاری دیجیتال کندل-نمایندگی دل-نمایندگی DELL-فروش و خدمات پس از فروش محصولات دل در ایران-فروش و خدمات پس از فروش محصولات دل در ایران-اهدا کامپیوتر دست دوم

شایان ذکر است در راستای این حرکت مردمی ، شما عزیزان مهربان و بخشنده را مرحله به مرحله در جریان تحویل دستگاه ارتقا یافته شما به بنیاد خیریه مربوطه قرار خواهیم .

.

شرکت کندل نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات دل در ایران به پشتوانه سال ها تلاش در حوزه فروش ( لپ تاپ DELL ، کیس DELL ، تبلت DELL ، ALL IN ONE DELL ، مانیتور DELL و … ) و خدمات پس از فروش دل ( با تیمی متخصص جهت سرویس و تعمیر انواع لپ تاپ ) در نظر دارد به پاس حرکت خود جوش و انسان دوستانه شما عزیزان خدماتی را به شما ارائه نماید که از آن جمله بن تخفیف خرید محصولات DELL خواهد بود.

 

خلق امید های جدید با واگذاری کامپیوتر های قدیمی


با کندل تماس بگیرید 


 

دیدگاه‌ها 2

*
*

  سعیدی پاسخ

  سلام من یک کامپیوتر دارم با مانیتور سامسونگ که تلویزیون هم هست وهم مانیتور با تمام سی دی های مربوطه ویندوز 7 هم روش نصب هست چطور می تونم اهدا کنم

   کندل ایران پاسخ

   با سلام

   ضمن تشکر از بازدید شما از وب سایت کندل ایران ، نمایندگی دل در ایران ، برای اخذ اطلاعات بیشتر و هماهنگی های مربوطه با مراجعه به صفحه اصلی سایت با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید./