آینده در دست خودران های هوشمند ، خودرو ها پیشتاز فناوری های نوین

با گذشت قرن ها بشر هیچگاه تصوری از آینده نداشت ، تصور پرواز با سرعت صوت و مافوق صوت ، تصور رانندگی با سرعت هایی تا مرز سرعت موتور جت . بشر همواره نسل به نسل در تکاپو و تلاش در رسیدن به اهداف خود بوده و با امید به پیشرفت در حوزه های مختلف به نتایجی ارزشمند رسیده است که هم اکنون شاهد آن هستیم به گونه ای که تولید کنندگان حوزه خودرو صحبت از رانندگی در جاده ها بدون نیاز به کنترل راننده می کنند. صحبتی آشنا ، در هواپیما ها نیز از سیستمی به نام خلبان خودکار استفاده می شود که برای مدتی کوتاه در طول پرواز گاهاً از آن استفاده می شود و در این حالت کلیه امور پروازی به صورت خودکار بر عهده سیستم خلبان خودکار است.

.

.

3-dell-candell-smart-drive-self-self-drive-cars-خودران-خودرو-self driving

.

حال آنکه دانشمندان عرصه فناوری و تولید کنندگان خودرو در تلاش برای پیاده سازی سیستمی مشابه در اتومبیل ها هستند و با خبر هایی که شنیده می شود به نظر می رسد که به این امر دست یافته اند. در ادامه خبر با کندل نماینده رسمی دل و نمایندگی فروش لپ تاپ های دل در ایران همراه باشید ;

 

 

فناوری های نوین در خدمت خودرو های هوشمند خودران ، نمایشگاه پاریس :

 

آینده رانندگی خودران یکی از موضوعات نمایشگاه خودروی پاریس بود. بسیاری از تولید کننده های مهم مانند فورد (Ford)، مرسدس (Mercedes) ، بی ام دبلیو (BMW) و همچنین ولوو (Volvo) در حال آزمایش خودروهای اتوماتیک و یا خودران هستند.


.

smart-self-driving-dell-candell-5559-cars-new-خودران-خودرو-self driving

 « رسیدن به خودروی خودران کامل در ترافیک شهرهای بزرگ هنوز سالها از ما فاصله دارد »

.

جیم هولدر، سردبیر مجله اتوکار می گوید: «فناوری رانندگی خودکار دائماً در حال تکامل است. سال آینده در خط تولید خودروسازان شاهد خودروهایی خواهیم بود که می توان ۳۰ ثانیه فرمان آن را رها کرد و در بزرگراه به صورت خودران حرکت کنند. پیش بینی می شود هر پنج یا ده سال راننده کنترل بیشتری را به خودرو واگذار کند که تا ۱۵ سال دیگر رانندگی بطور کامل به خودرو محول خواهد شد.»

.

مرتبط بودن خودرو و خدمات جدید رصد ترافیک ، دو بخش مهم در پیشرفت این صنعت است. این فناوری جلوه خودرو و همچنین ارتباط انسان با اتومبیل را تغییر خواهد داد.

جیم هولدر در ادامه گفت: «این تحول بزرگ در راه است اما بحث اصلی خودروسازان بر سر میزان اتوماتیک شدن رانندگی و میزان کنترل راننده است. بعلاوه مسئله قوانین راهنمایی و رانندگی و کارشناسی تصادفات احتمالی را باید در نظر بگیریم.»

.

self-driving-dell-candell-5559-cars-خودران-خودرو-self driving

کارخانه ها فناوری خودران را برای محصولاتشان عرضه کرده اند ولی نکته این است که راننده ها تا چه اندازه آماده واگذاری اختیار و کنترل به اتومبیل هایشان هستند. به نظر می رسد این فناوری دیر یا زود اجرا می شود ، این در حالی است که در سنگاپور اولین تاکسی خودران راه اندازی شد و هدف مقامات خودران کردن کلیه تاکسی ها در سنگاپور تا سال آینده میلادی است که این امر خبر جدید و هیجان انگیزی برای دارندگان خودرو ها دارای فناوری خودران است.

.


.

 

 ∇ کندل : نمایندگی نوت بوک های دل ،تعمیرات تخصصی دل ، خدمات پس از فروش و نماینده فروش  لپ تاپ های دل

 

 

.

| کندل |

| محصولات DELL را اینترنتی خرید کنید و درب منزل دریافت نمایید |

| گارانتی شامل تمامی قطعات محصول می باشد |

فروشگاه کندل ، فروشگاه اینترنتی کندل
دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل