نمایشی حرفه ای از سری ۵۰۰۰ با لپ تاپ دل اینسپایرون ۵۳۶۸ – نماینده دل در ایران

با لپ تاپ دو کاره دل سری ۵۰۰۰ ، لپ تاپ دل اینسپایرون ۵۳۶۸ ( Dell Inspiron 5368 ) آشنا شوید :

 

شرکت تکنولوژی دل ( Dell TEchnology ) ، غول الکترونیکی آمریکایی سخت در تلاش است تا بیش از پیش محصولاتی سبک تر ، زیباتر و با کیفیت بالا را به کاربران خود ارائه دهد که تا به این لحظه در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است. 


در اخبار تکنولوژی پیش رو قصد داریم به شما خوانندگان محترم محصولی را معرفی کنیم که قطعاً از آن لذت خواهید برد. کندل نمایندگی فروش لپ تاپ دل و خدمات پس از فروش Dell در ایران شما را به مطالعه این مقاله جلب میکند. 


 

چرا لپ دل ۵۳۶۸ ( Dell Inspiron 5368 2in1 ) :

ظاهر ایده آل ، بدنه مقاوم : با نگاهی به لپ تاپ ۲in1 5368 دوکاره  ، ( Dell Inspiron 5368 ) در می یابید شرکت دل ( Dell ) با نهایت دقت و ظرافت این لپ تاپ دو کاره را طراحی کرده است و جنس بدنه آن آنچنان مقاوم است که شما را همچون سری لتیتیود دل سربلند خواهد کرد. 


سبک ، راحت و قابل حمل : لپ تاپ دل ۵۳۶۸ با قابلیت تبدیل به حالت تبلت ، به شما این امکان را خواهد تا براحتی این دستگاه را حمل نمایید و از ویژگی های سبکی و قابل حمل بودن آن لذت ببرید. 


مشخصات فنی مناسب : لپ تاپ دل اینسپایرون ۵۳۶۸ با ویژگی های سخت افزاری قابل قبولی در ابعاد ۱۳٫۳ اینچ در اختیار کاربرانی چون مهندسین ، مدیران و … قرار گرفته است که در ادامه می توانید با بررسی مشخصات سخت افزاری محصول دل اینسپایرون ۵۳۶۸ درباره آن بیشتر بدانید …

مشاهده محصول : لپ تاپ دل اینسپایرون ۵۳۶۸

 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل