نقد و بررسی لپ تاپ دل وسترو ۵۴۶۸ Dell Vostro

لپ تاپ دل وسترو ۵۴۶۸ Dell Vostro

سری الترابوک های Vostro  شرکت دل همیشه به دستگاه های تجاری معروف بوده و هستند، نوت بوک هایی که همیشه نسبت به زمان معرفی، سبک و باریک بوده اند. این بار شرکت دل از سری جدید دستگاه دل وسترو ۵۴۶۸ در سال ۲۰۱۷ معرفی کرده است و که دوباره جزء الترابوک های سبک وزن، باریک و قدرتمند در بین لپ تاپ های دیگر محسوب می شود.

<span style="font-size: 8px;">نقد و بررسی ، مشخصات فنی و آخرین قیمت لپ تاپ وسترو 5468 Dell Vostro</span>

نقد و بررسی ، مشخصات فنی و آخرین قیمت لپ تاپ وسترو ۵۴۶۸ Dell Vostro

مشخصات فنی لپ تاپ دل  Dell Vostro 5468

پردازنده : لپ تاپ دل وسترو ۵۴۶۸ را میتوان یکی از لپ تاپ های قدرتمد در بین نوت بوک های  دانست، پردازنده استفاده شده در Vostro 5468  از نسل هفتم شرکت اینتل به مدل Intel Core i7 7500U است که  فرکانس پردازنده ۲٫۷۰ گیگاهرتز که می تواند تا ۳٫۵۰ گیگاهرتز نیز برسد. این پردازنده سرعت پردازش پسیار بالایی را برای اجرای نرم افزار ها و دستورات کاربر فراهم می کند.

حافظه رم اجرایی : حافظه رم این دستگاه با ظرفیت ۸ گیگابایت و از نوع DDR-4 است که نسل جدیدی از حافظه های اجرایی هستند و می توانند سرعت بسیار بالایی در اجرا نرم افزار ها فراهم کنند.

پردازنده گرافیکی : در لپ تاپ vostro 5468  از پردازنده گرافیکی NVIDIA  ۹۴۰MX با ظرفیت ۸ گیگابایت  از نوع GDDR5 استفاده شده است که از قدرت پردازشی بسار بالایی برخوردار است. با این کارت گرافیک می توانید تمامی نرم افزار ها و بازی های گرافیکی را بدون مشکلی اجرا کنید.

حافظه داخلی : دستگاه Vostro 5468  از ۱ ترابایت فضای ذخیره سازی برخوردار است که در این فضای دخیره سازی میتوان میزان اطلاعات زیادی را ذخیره و نگهرداری کرد.

برای نمایش ادامه توضیحات، نقد بررسی،مشخصات فنی و قیمت  لپ تاپ Dell vostro 5468 کلیک کنید.

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*