لپ تاپ های مقام دل لتیتیود Dell Latitude E5550

با سری مقاوم لپ تاپ های دل ، لتیتیود ۵۰۰۰ ، Dell Latitude E5550 آشنا شوید :

در مقاله پیش رو قصد داریم در مورد سری لپ تاپ های مقاوم دل ، که با نام تجاری لتیتیود شناخته می شود صحبت کنیم. شرکت دل تکنولوژی برای تمامی گروه های کاربری با هر توان مالی و رسته شغلی و با توجه به نیاز آن های دسته بندی های متفاوتی از لپ تاپ ها را طراحی و تولید کرده است. اما جذابیت تکنولوژی از آنجا آغاز می شود که سری ۵۰۰۰ دل از دسته لتیتیود به عنوان سری های سخت کار دل ( Dell ) شناخته می شوند.


کندل 

نمایندگی لپ تاپ دل در ایران ، خرید محصولات دل را با نمایندگی دل تجربه 


 

لپ تاپ دل لتیتیود E5550 ،طراحی زیبا و مقاوم :

مشاغل سخت و حرفه ای : عموماٌ اغلب مهندسان ، طراحان و تحلیل گران به دستگاهی نیاز دارند تا در شرایط لازم و ضروری و حتی شرایط سخت کاری و یا آب و هوایی از لپ تاپی استفاده کنند که در آنکه از مشخصات سخت افزاری حرفه ای و مقاومی برخوردار است ، از ویژگی های مناسبی برای بدنه ، پورت ها و … برخوردار باشد.

زیبا و با دوام : از ویژگی های چشمگیر و جالب این سری از لپ تاپ های دل ، لتیتیود ۵۰۰۰ بدنه ای زیبا و حرفه ای است که شرکت Dell Technology آن را بر اساس آخرین متدهای روز تکنولوژی برای شرایط کاری سخت و حساس طراحی شده است اما در عین حال این شرکت سلیقه مشتریان را در نظر گرفته و بر همین اساس بدنه ای مناسب و زیبا را طراحی کرده است تا نظر خریداران نیز جلب شود.

مشخصات سخت افزاری مناسب : لپ تاپ دل لتیتیود Dell Latitude E5550 دارای ویژگی های سخت افزاری چون پردازنده اینتل ۴ هسته ای ( Core i5 ) ، برای پردازش های محاسباتی ، طراحی و … شما ، ۴ گیگاباییت رم و ۵۰۰ گیگابایت هارد است که برای اموری چون طراحی با نرم افزار هایی چون اتوکد ، و سالید وورک و … مناسب است.

 

تکنولوژی رمزنگاری پیشرفته :

هنگامی که از یکی از سری لپ تاپ های Latitude استفاده می کنید همواره انتظار امنیت و حفاظت پیشرفته از آن را داشته باشید ، چرا که شرکت دل تکنولوژی ترجیح داده است تا به شکل اختصاصی از داده های شما حفاظت کند.

.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*