مانیتور Dell SE2216H از سری ۲۲ اینچی Full HD

با مانیتور Dell SE2216H ، نمایشگری حرفه ای از نوع Full HD آشنا شوید :

شرکت دل تکنولوژی ( Dell Technology ) در کنار محصولاتی چون لپ تاپ دل ، سرور دل ، کیس دل … دیگر محصولاتی چون مانیتور های با کیفیت تولید می کند که توجه بسیاری از مشاغل در حوزه ی طراحی ، میکس و مونتاژ و حتی بازی خورها را به خود جلب کرده است.

 


کندل :

نماینده رسمی محصولات دل در ایران ، خدمات پس از فروش دل در ایران


.

.

مانیتور دل Dell Monitor SE2216H :

Dell Monitor SE2216H در اندازه ۲۲ اینچ با بهترین نوع طراحی راهی بازار تکنولوژی شده است چرا که حاشیه قاب آن حداقل مقدار ممکن است و بنابراین می توانید از بیشترین صفحه نمایش لذت ببرید. 


درباره مانیتور دل Dell Monitor SE2216H بیشتر بدانید : 

 

از تصاویر زنده لذت ببرید : مانیتور Dell SE2216H بهره گیری از رنگ های طبیعی و زنده ، بالاترین کیفیت و کنتراست بالا در رده سری مانیتور های حرفه ای دل قرار گرفته است. 

 

بیشترین فضای تصویر برای نمایش : می توانید از حداکثر فضای نمایش مانیتور ۲۲ اینچی دل بدون قاب لذت و حداکثر زاویه دید ۱۷۸ درجه لذت ببرید. کیفیت صفحه نمایش این مانیتور ۱۰۸۰*۱۹۲۰ از نوع Full HD است.

ویژگی های مناسب : می توانید نور صفحه نمایش مانیتور ۲۲ اینچی دل را به کمترین میزان کاهش داده و حتی در بیشترین مواقع در حالت Sleep Mode قرار گرفته تا در ذخیره انرژی نیز صرفه جویی شود.

 

پورت ها : مانیتور دل Dell SE2216H دارای پورت های VGA و HDMI بوده که می توانید دستگاه های مختلفی را به این مانیتور متصل نمایید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل