معرفی نرم افزار مدیریت مصرف حجم اینترنت ، مدیریت پهنای باند

معرفی نرم افزار مدیریت مصرف حجم اینترنت :

کنترل مصرف حجم اینترنت و مدیریت پهنای باند برای کاربران خانگی که اغلب از سرویس های حجمی استفاده می کنند گاها سخت بوده و کاربر بدون آنکه متوجه باشد ناگهان با پیام سرویس دهنده مبنی بر اتمام حجم سرویس مواجه می شود. در این زمان راه حل چیست؟ چگونه می توان بر میزان مصرف اینترنت داشت؟

در این مقاله قصد داریم به معرفی نرم افزار هایی برای مدیریت و کنترل حجم و ترافیک شبکه بپردازیم ، بنابراین با کندل همراه باشید تا بیشتر به شرح این نرم افزار ها بپردازیم :

 

نرم افزار NetBalancer :

در صورتی که از جمله کاربرانی هستید که سرویس های حجمی اینترنت استفاده می کنید و می خواهید بر روی مصرف روزانه ، هفتگی و ماهانخ خود مدیریت داشته باشید بدون آنکه نگران اتمام حجم سرویس خود تا پایان زمانبندی سرویس مربوطه باشید می توانید از نرم افزار NetBalancer  که دارای رابط کاربری ساده ای است. از دیگر امکانات مفید نرم افزار NetBalancer میتوان به گزارش گیری دقیق آن و ارائه آمار و اطلاعات از میزان مصرف به صورت نمودار اشاره کرد. این نرم افزار به میزان بسیار کمی از CPU و RAM شما استفاده خواهد کرد و زمان پاسخ دهی بسیار خوبی دارد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار NetBalancer:

مدیریت مدیریت مصرف حجم ترافیک و پهنای باند اینترنت
– دارای امکانات مفید و بسیار جامع
– حجم کم و دارای محیط کاربری ساده
– امکان اولویت بندی نرم افزارهایی که از اینترنت استفاده می کنند براساس میزان اهمیت آن ها
– امکان قرار دادن محدودیت خاص برای یک پروسه به عنوان مثال فایل درحال دانلود تا سرعت معینی امکان دانلود داشته باشد و مابقی پهنای باند را آزاد بگذارید
– امکان مشاهده ترافیک کل سیستم در قالب گراف
– استفاده بسیار کم از CPU و RAM سیستم شما و زمان پاسخ دهی بسیار خوب
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
– و …

 

دریافت نرم افزار 

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل