همکاری مشترک ناسا و اوبر برای تحقق تاکسی های هوایی در سال ۲۰۲۰

قرارداد مشترک ناسا و اوبر برای تحقق تاکسی هوایی در سال ۲۰۲۰ :

اوبر ( Uber ) به عنوان شرکتی مشهور در خط مقدم حمل و نقل شهری قرار دارد ، طی قراردادی با ناسا اذعان دارد که می تواند رویای تاکسی هوایی را به واقعیت تبدیل کند.

 


تبلیغات                  نمایندگی Dell             خدمات پس از فروش Dell در ایران                   نمایندگی فروش لپ تاپ Dell


 

شرکت فناوری هوایی و فضایی NASA قصد دارد تا نرم افزاری را توسعه دهد که قادر است مسیرهای هوایی را مانند آنچه که در مسیرهای زمینی استفاده شود ، به کار گیرد.

 

Jeff Holden ، مدیر اجرایی محصول اوبر ( Uber ) می گوید که نگاه شرکت به آسمان است چرا که در میانه راه ماموریت جابجایی های شهری است ، او می گوید : ” ما می خواهیم شکاف میان حمل و نقل شهری را از بین ببریم. ما می دانیم که خط مشی ای وجود دارد که بیشتر مردم به شهرها می روند، بنابراین می بایست انقلاب نوآورانه ای به وجود آید تا این مشکل حل شود. “

 

اوبر قصد دارد تا برای ۴ مسافر در سال ۲۰۲۰ به مسافت ۲۰۰ مایل آزمایشی را برای استفاده از تاکسی هوایی انجام دهد ، این امر علم تخیلی ای نیست و به زودی به حقیقت می پیوندد.

 

 

 

 

دیگر افرادی چون ماتیاس تامسن، مدیر کل ایرباس که در این زمینه فعالیت می کنند روش های عملی بیشتری را برای پرواز شهری دارند : ایشان می گوید ، من فکر می کنم اتومبیل های پرنده در این سیستم لانچر هوایی آنچنان مفید نیستند. من فکر می کنم این یک سیستم حمل و نقل جدیدی است ، انقلابی در نسل جدید هلی کوپترهایی که می شناسیم اما بهتر از یک هلی کوپتر خواهد بود.

 

 


اوبر برنامه خود را در نشست اینترنتی ( Web Summit ) امسال اعلام کرد ، جایی که ۷۰۰۰۰ نفر از با نفوذترین کسب و کارهای جهان در خصوص تکنولوژی صحبت می کنند. در این نشست همه چیز از هواپیماهای بدون سرنشین گرفته تا روبات های انسان نما در این برنامه وجود دارد. 


 

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل