نامه سرگشاده مایکل دل به مشتریان و همکاران

شاید برای شما مخاطبان عزیز کندل این سوال پیش آمده باشد که رئیس و بنیانگذار شرکت رایانه‌ای دل کامپیوترز کیست و برنامه های او برای آینده دیجیتال چیست. در ادامه با کندل نماینده رسمی محصولات دل در ایران برای مطالعه نامه سرگشاده مایکل دل همراه باشید ;

 

michael-dell-candell-دل

 

 

 

نامه سرگشاده مایکل دل به مشتریان و همکاران ;

 

به تکنولوژی های دل خوش آمدید ، یک خانواده منحصر به فرد  کسب و کار که زیر ساخت ها را برای سازمانتان در راستای خلق آینده دیجیتال فراهم می کند .

 

بخش اعظم تکنولوژی های دل برایتان آشناست. راه حل های کسب و کار برای کاربرانمان و مشاغل شناخته شده ما که تحت عنوان DELL شناخته می شوند ادامه خواهند داشت . زیربنای روش های کسب و کار ما خانه ای قدرتمند در مرکز داده زیرساخت ، گردآوری بهترین های DELL و EMC است که تحت عنوان DELL EMC شناخته می شود. ما سرویس هایی را برای خلق راهنمایی استراتژیک و کارشناسانه داریم تا مطمئن شویم بهترین نتیجه را از سرمایه گذاری تان می گیرید. ما متعهدیم تا بهترین سرویس ها و پشتیبانی را برای شما فراهم کنیم . با توجه به این موضوع ، در حال  حاضر هیچ تغییر تعاملی ای برای پشتیبانی ، فرایند ها ، منابع و تماس ها وجود نخواهد داشت.

 

سایر خانواده ما ، Pivotal  ، RSA ، SecureWorks ، Virtustream و  VMWARE  هویتشان را مستقلاً و آزادانه در جهت توسعه اکوسیستمشان ادامه خواهند داد. این بخشی از تعهد ماست تا زمینه را برای انتخاب شما فراهم کنیم. از همه مهمتر آن است که توانایی هایمان را هم سطح خواهیم کرد چرا که حس استراتژیکی را برای راه حل های یکپارچه در مناطق پدید می آورد چرا که موضوع آینده است.

 

ما پای تمام چیزهای اینترنت ، دنیای هوشمند پالسی با پردازش و ارتباطی قوی ، از همان ابتدا ایستاده ایم . آنرا انقلاب صنعتی و جهش کوانتومی بعدی پیشرفت بشر نامیده اند بطوری که تا سال ۲۰۳۱ تعداد نودها و دستگاه های متصل به اینترنت ۸ تا ۲۰۰ بیلیون رشد خواهد داشت که ۲۵ برابر تعداد انسان های روی زمین خواهد بود. تمام اینها منبع عظیمی از اطلاعات را خواهد ساخت . استفاده از این اطلاعات در زمان حال ، بینش بهتری را فراهم می کند و همچنین بزرگترین فرصت نسل ما برای ایجاد دنیایی بهتر است .

 

تکنولوژی های دل ( DELL ) برای خلق فرصت هایی واقعی برای شما وجود دارند. ما با احتمال بی نهایت ها روبرور هستیم . قصد دارید سرطان را درمان کنید ، به دنیا آب و غذا بدهید. شغل ، امید و فرصت ها را جهانی خلق کنید . حالا زمان آرزوهای بزرگ است ، بزرگ فکر کنید و کارهای بزرگ انجام دهید. اجازه دهید تا تغییرات شروع شوند .

 

«مایکل دل»

 

 

کندل نماینده رسمی محصولات ، خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی دل (DELL) در ایران

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل