پیشنهاد, کاربردی, نرم افزار

با نسخه های مختلف آنتی ویروس Eset آشنا شوید

نسخه های مختلف آنتی ویروس Eset - آنتی ویروس نود - نمایندگی DELL در ایران - خدمات پس از فروش DELL در ایران - ESET SMART SECURITY - ESET INTERNET SECURITY
با نسخه های مختلف آنتی ویروس Eset آشنا شویدReviewed by احمد خرسندی پور - Ahmad Khorsandi Pour on Nov 22Rating: 5.0با نسخه های مختلف آنتی ویروس Eset آشنا شویدنسخه های مختلف آنتی ویروس Eset - آنتی ویروس نود - نمایندگی DELL در ایران - خدمات پس از فروش DELL در ایران - ESET SMART SECURITY - ESET INTERNET SECURITY

پیشینه آنتی ویروس مشهور ESET ( آنتی ویروس نود ) :

آنتی ویروس ایست ( ESET ) یک شرکت امنیتی در حوزه ی فناوری اطلاعات ، واقع در براتیسلاو ، جمهوری اسلواکی است که در سال ۱۹۹۲ ادغام دو شرکت خصوصی تاسیس شده است. این شرکت به عنوان یکی از موفق ترین شرکت ها در سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ در اسلواکی انتخاب شده است.

شرکت ESET در بیش از ۱۸۰ کشور دارای نمایندگی فروش از جمله ایلات متحده ، کانادا ، بوینس آیرس ، آرژانتین و … بوده که در دارای محصولات متفاوتی در حوزه ی محصولات خانگی ، اداری و سازمانی است.


تبلیغات                        نمایندگی DELL در ایران                             خدمات پس از فروش DELL در ایران


 

محصولات شرکت ESET :

شرکت ESET با بیش از ۲۵ سال سابقه در حوزه امنیت فضای مجازی به حفاظت از سیستم های کامپیوتری در فضای مجازی پرداخته است. شرکتی که به ارائه خدمات به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در ۲۰۲ کشور پرداخته است. این شرکت در دو بخش به ارائه محصولات متنوعی می پردازد :

 

محصولات امنیتی خانگی ( HOME ) :

محصولات شرکت ESET در حوزه ی خانگی به شرح ذیل است :

آنتی ویرس های ESET ، قابل استفاده در ویندوز :

  • ESET NOD32 ANTIVIRUS : این محصول آنتی ویروس خانگی شرکت ESEST بوده که فاقد دیوار آتش ( FIREWALL ) بوده و برای امور روزانه مناسب بوده و کامپیوتر شما را در برابر ویروس هایی که ممکن است از طریق حافظه های قابل حمل ( FLASH MEMORY ) و یا اینترنت وارد شوند حفاظت کند.
  • ESET SMART SECURITY : این آنتی ویروس علاوه بر حفاظت کامپیوتر شما در برابر ویروس های احتمالی اطلاعات شما را نیز در برابر حملات احتمالی هکرها ، وب سایت های اینترنتی ناامن و … در حین اینترنت گردی حفاظت خواهد کرد در عین حال رمزهای عبور شما را ذخیره و حفاظت کرده و اطلاعات شما را حفظ خواهد کرد.
  • ESET INTERNET SECURITY : این آنتی ویروس علاوه بر حفاظت کامپیوتر شما در برابر ویروس های احتمالی اطلاعات شما را نیز در برابر حملات احتمالی هکرها ، وب سایت های اینترنتی ناامن و … در حین اینترنت گردی حفاظت خواهد کرد.

 

محصولات امنیتی مربوط به مشاغل ( BUSINESS ) :

محصولات شرکت ESET در حوزه ی شرکت های کوچک تا بزرگ و سرور ها :

بر اساس میزان بزرگی شرکت و تعداد کاربران آن شرکت :

  • ESET Endpoint Protection Standard
  • ESET Endpoint Protection Advanced
  • ESET Secure Business

 

بستن

لایسنس آنتی ویروس ESET SAMRT SECURITY یک ساله

85,000تومان

لایسنس آنتی ویروس ESET SAMRT SECURITY یک ساله

۳۶۰ روز  به صورت اورجینال از این لایسنس می توانید استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *