نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل – Dell Authorized Service Center

تعمیرات لپ تاپ دل با نمایندگی دل در ایران :

یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین محصولات تولید شده در حوزه ی کامپیوتر و تکنولوژی ، محصولات Dell پس از محصولات با کیفیت اپل است. به آن معنی که در رده بندی جهانی پس از Apple خواهید دید که شرکت Dell در رده دوم قرار گرفته است. 


تبلیغات              نمایندگی تعمیرات لپ تاپ Dell                                خدمات پس ار فروش محصولات دل در ایران

 

کندل ایران :

کندل ، مفتخر است که با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه ارائه محصولات دل در ایران تنها مرکز فروش تخصصی و نمایندگی انواع تولیدات و محصولات شرکت دل تکنولوژی شامل لپ تاپ دل ، کیس های دل ، تبلت دل ، ALL IN ONE دل و انوع سرورهای دل بوده که علاوه بر آن به رسم مشتری مداری و خط مشی شرکت DELL به ارائه خدمات پس از فروش کلیه محصولات دل می پردازد.

 

چرا نمایندگی DELL ، کندل ایران ؟

خرید یک محصول برای مشتریان از جنبه های مختلف بسیار حائز اهمیت بوده که می توان به مواردی چون : خرید از نمایندگی آن محصول ، امنیت در خرید ، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش آن محصول اشاره کرد. خرید از نمایندگی دل ( DELL ) و دریافت خدمات پس از فروش واقعی از دغدغه های مشتریان به هنگام خرید است. آنچه که نمایندگی دل ارائه می دهد خرید امن به صورت حضوری و یا سفارش اینترنتی و خدمات پس از فروش در کلیه شهرهای ایران است.

 

خدمات پس از فروش DELL :

ارائه خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ دل و انواع دیگری از محصولات دل تنها از طریق نمایندگی آن محصول امکان پذیر است. بهره گیری از مهندسین مجرب و کارشناسان فنی آموزش دیده در مجموعه کندل این اطمینان را به مشتریان خواهد داد تا دستگاهی که جهت سرویس ، تعمیر ، ارتقا و … پذیرش شده است در سریعترین زمان ممکن و با رعایت استاندارد های تعمیرات تخصصی انجام گیرد.

 

تعمیرات تخصصی محصولات دل ( Dell Authorized Service Center ) :

شرکت کندل به عنوان نمایندگی فروش انواع محصولات Dell و خدمات تعمیرات لپ تاپ دل و تمامی محصولات دل دستگاه شما مشتریان محترم را از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۸ پذیرش و یا تحویل نموده و در سریعترین زمان ممکن توسط کارشناسان زبده سرویس ، تعمیر و … خواهد شد و پس از عبور از مرحله کنترل کیفیت تحویل مشتریان می شود.

 

 THE POWER TO DO MORE
 CANDELL YOURS IS HERE 
Dell Authorized Service Center

 

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل