اطلاع رسانی نمایندگی کندل ; تشخیص محصول اصل و اورجینال از تقلبی و ریفربیشد

اصل ، اورجینال ، تقلبی ، ریفربیشد ؟!!!

 

این ها لغاتی هستند که امروزه در بازار محصولات ، اعم از دیجیتال و غیر دیجیتال معنا و مفهوم پیدا کرده اند و در بیشتر مواقع خریداران و حتی فروشندگان را دچار گمراهی می کند. تولید محصولات بی کیفیت و نامرغوب ، عرضه محصولاتی که تعمیر شده و مجدداً روانه بازار شده اند بازار را خصوصاً در حوزه محصولات دیجیتال و رایانه دچار مشکلاتی کرده است .

در این مقاله قصد داریم در خصوص خرید لپ تاپ و سیستم های کامپیوتری اصل و روش تشخیص آن ها از ریفربیشد توضیحاتی دهیم. با کندل نمایندگی دل ، اراده دهنده خدمات پس از فروش دل در ایران همراه باشید.

 

 

ریفربیشد-محصول اصل ریفربیشد

شاید برای شما هم در خرید یک کالا اتفاق افتاده باشد که شرکت معتبر واردکننده، قیمت و گارانتی معقولی را تعیین کرده اما در فروشگاهی دیگر همان کالا با قیمت به مراتب نازل تر و شرایط گارانتی بهتری عرضه می شود. حقیقت این است که کالای عرضه شده تقلبی و مشابه نوع اصلی و یا ربیفربیشد بوده و این دلیل ارزانتر بودن آن است.

 

بازار ماشین های اداری و لپ تاپ، این اواخر مملو از این اجناس ارزان قیمت شده است. که اگر چه طبق اعلام فروشندگان آنها از لحاظ کیفیت و قابلیت چیزی از نمونه های گران قیمت موجود در بازار کم ندارند، اما طبق نظر فعالان بازار؛ این کالا ها از جمله اجناس ایراد داری هستند که به کارخانه ی سازنده مرجوع شده و کمپانی مادر پس از رفع عیب و بدون گارانتی، آنها را مجددا با قیمت بسیار پایین تر(تقریبا نصف قیمت) نسبت به کالای اصلی و آکبند به بازار عرضه می کند. این کالاها در بازار کشورهای در حال توسعه به وفور یافت می شوند.

 

ریفربیشد-محصول اصل ریفربیشد

.

.

این محصولات وارد بازار کشور شده اند و از آنجایی که شناسایی آنها برای مصرف کننده مشکل است و از طرفی برخی از مصرف کنندگان اصلا از وجود چنین محصولاتی در بازار بی اطلاع اند، این محصولات به اسم کالای آکبند و بدون ایراد به فروش می رسند که معمولا تمامی محصولات  از این دست در مدت ۱ الی ۲ سال به خرابی می خورند.

.

.

ریفربیشد-محصول اصل ریفربیشد

.

.

راه چاره چیست و چگونه با اطمینان خاطر خرید کنیم ؟

یکی از بهترین راه ها برای شناخت کالاهای اصلی از ریفربیشد مراجعه به نمایندگی کندل ، ارائه کننده رسمی محصولات دل در ایران است که می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان این مجموعه به صورت حضوری ، تلفنی و یا خرید آنلاین مطمئن شوید که محصول اصل ( اورجینال ) را از نمایندگی تهیه کرده اید.

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل