نمایندگی های دل در ایران

نمایندگی های دل در ایران

نمایندگی های دل در ایران، کاربران عزیز برای بهرمندی از خدمات رسمی برند دل در ایران و یا خرید محصولات دل می توانند به نمایندگی مرکزی دل مراجعه فرمایند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با نماینده مرکزی برند دل در کشور تماس بگیرید.

 * توجه *  تنها وب سایت رسمی نمایندگی دل در ایران با نام کندل ایران فعالیت می کند که با آدرس candelliran.com در دسترس کاربران می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی دل تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۸۶۶۵۰۶۳

نمایندگی دل در تهران

نمایندگی دل در کرج

نمایندگی دل در مشهد

نمایندگی دل در اصفهان

نمایندگی دل در تبریز

نمایندگی دل در شیراز

نمایندگی مرکزی دل

نمایندگی مجاز تعمیرات لپ تاپ دل

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیرات محصولات دل در تهران

مرکز تعمیرات لپ تاپ دل در تهران

 

برخی از سوالات رایج:

قصد خرید محصولات DELL را دارید؟

اگر قصد خرید محصولات برند DELL را دارید، (لپ تاپ ، مانیتور ، کیس ، سرور و…) می‌توانید به لینک ” فروشگاه محصولات دل ” مراجعه کنید تا تمامی محصولات موجود در حال حاضر را مشاهده نمائید. چنانچه محصول یا کالای مورد نظر شما در سایت کندل موجود نبود، می توانید با واحد فروش نمایندگی دل تماس بگیرید و یا از بخش ” درخواست کالا ” درخواست خود را (کالا یا قطعه) ثبت نمایید تا سفارش شما در سامانه یکپارچه کندل ایران ثبت شود، سپس در هنگامی که کالا موجود شد کارشناسان کندل با شما تماس خواهند گرفت.

 

لپ تاپ شما احتیاج به تعمیرات دارد؟

چنانچه لپ تاپ یا هر کدام از محصولات DELL دچار عیب یا نقصی شد، که احتیاج به تعمیرات داشت، می توانید به صفحه ” تعمیرات لپ تاپ دل ”  یا به نمایندگی های دل مراجعه فرمائید و یا کارشناسان کندل ارتباط برقرار کنید.

 

احتیاج به مشاوره دارید؟

هر زمان در موارد مختلفی مثل (امر خرید محصولات دل ، تعمیرات ، مشکلات فنی ، راهنمایی و …) احتیاج به مشاوره و راهنمایی داشتید می توانید از طریق صفحه “ ارتباط با ما ” یا به نمایندگی های دل مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ها 0

*
*