هدست واقعیت مجازی دل

هدست واقعیت مجازی دل

با هدست واقعیت مجازی ویزور دل راحتی و در دسترس بودن را تجربه کنید

دل به یکی از اهدافش که ایجاد آینده ی دنیای بازی و سرگرمی برای کاربرانش است، یک قدم نزدیک تر شده است. هدست های ‏ویزور در حال حاضر برای پیش سفارش و تحویل از ۱۷ اکتبر در دسترس هستند. هدست ۳۴۹ دلاری ویزور دل را می توان ‏اولین محصول فروشگاه های عرضه هدست واقعیت ترکیبی نامید. در این هدست بجای سنسورهای دیواری یا رومیزی از ‏دوربین برای ردیابی داخلی استفاده شده است همانند سنسورهای ‏HTC Vive، ‏Oculus Rift‏ یا واقعیت مجازی ‏PlayStation‏. با ‏استفاده از گیم پدهای ۹۹ دلاری دل هم اکنون آماده ی بازی هستید. ‏

هدست واقعیت مجازی DELL

Dell این هدست را به گونه ای طراحی کرده تا به راحتی برای کاربران مختلف قابل تنظیم باشد. با استفاده از یک چرخ غلتکی کوچک در پشت آن می توان به راحتی هدبند را برای اندازه های مختلف تنظیم کرد تا فشار اضافی احتمالی از روی بینی و گونه های کاربر برداشته شود. پوشش ضد خش و ضد لکه ی این هدست نیز کمک می کند تا بر اثر استفاده های متعدد کاربران و دوستان و خانواده، زبر و خش دار نشود.

کاربر زمان استفاده از هدست، دو عدد LCD با رزولوشن ۱٫۴۴۰*۱٫۴۴۰ پیکسل را در اختیار خواهد داشت که تصاویر غوطه ور ۳۶۰ درجه را بر روی عینک نمایش می دهند. برای اینکه با کابل های متصل نیز درگیر نشوید گیره ای در پشت هدست تعبیه شده تا در مسیر شما قرار نگیرد.

همانطور که ذکر شد این هدست در تاریخ ۱۷ اکتبر ارائه خواهد شد که بهترین زمان ممکن است نه تنها بخاطر اینکه زمان مناسبی برای فروش در تعطیلات است بلکه برای استفاده با رایانه های جدید ویندوزی که از پردازنده های نسل هشتم سری Core-i استفاده می کنند و برخی از آنها از واقعیت مجازی نیز پشتیبانی می کنند، نیز در دسترس خواهد بود. اما چنانچه می خواهید با سیستم کنونی خود این هدست را استفاده کنید می توانید حداقل های مورد نیاز برای Windows Mixed Reality را در سایت مایکروسافت مشاهده کنید.

ویژگی های هدست سازگار با مایکروسافت:

لبه های اضافی

نوار قابل تنظیم پشت سر

کش پشت سر و بسیاری موارد دیگر.‏

منبع : نمایندگی DELL در ایران

لینک های مقید :   |  نمایندگی دل تهران   |  تعمیر لپ تاپ DELL  |   نمایندگی DELL در تهران  |   راهنمای خرید لپ تاپ

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل