پلتفرم IOS 11 برای آیفون ( IPHONE ) ، تغییرات بزرگی در راه است

هر آنچه را که لازم است درباره IOS 11 ( پلتفرم Iphone ) بدانید :

در هفته های اخیر شایعاتی در خصوص نسخه جدید سیستم عامل IOS ( سیستم عامل معروف آیفون شرکت اپل ) منتشر شد که  می گوید هنگامی که باتری آیفون به کمترین میزان خود می رسد IOS 11 هوشمندانه عمل می کند.


با کندل نمایندگی دل ( Dell ) ،نماینده فروش و خدمات پس از فروش Dell دز ایران همراه باشید


در ۲۸ امین کنفرانس سالیانه توسعه دهندگان اپل ( APPLE ) درکنوانسوین McEnergy که در سن حوزه کالیفرنیا و در تاریخ ۵ جون برگزار می شود اولین رونمایی از IOS 11  را مشاهده خواهید کرد که به کاربران این امکان را می دهد تا از آی پاد و آیفون خود راحت تر استفاده کنند اما آنچه که مشخص است هفته ها تا رونمایی از IOS 11 باقیست و شایعاتی در خصوص ویژگی های مورد انتظار ما وجود دارد. گفته می شود از نسخه جدید IOS در قالب بتا بعد از ماه جون رونمایی و نسخه کامل آن به زودی در پاییز ارائه خواهد شد.

.


IOS 11-پلتفرم آیفون IOS 11-اپل 7-اپل آیفون-IPHONE IOS 11.

.

چه ویژگی در IOS 11 خواهیم دید؟

.

اضافه شدن ویژگی های چون FaceTime Audio ، ویژگی جدید پرداخت و حالت کم مصرف :

.

پستی در شبکه خبری اجتماعی Reddit از جانب کاربری به نام Cyanhat منتشر شد که از اضافه شدن برخی امکانات در IOS 11 سخن می گوید ، گفته شده که قابلیت تماس FaceTime در نسخه بعدی پلتفرم اپل خواهد آمد ، شایعه ای که چندین بار از آن گفته شده است. Cyanhat می گوید که اپل از برنامه صوتی FaceTime به عنوان بررنامه پیش فرض خود برای برقراری ارتباط صوتی بین کاربران اپل در IOS 11 استفاده خواهد کرد ، همانگونه که چند سال پیش برنامه i message  را جایگزین SMS کرد. برنامه FaceTime Audio از شبکه اینترنت پر سرعت LTE برای برقراری تماس با صدای شفاف و واضح استفاده می کند.ویژگی دیگری که به IOS 11 اضافه خواهد شد ، سیستم پرداخت اپل است. در ماه آوریل ، اپل نشان داد که به اضافه شدن شیوه ی انتقال پول پایا پای به کیف پول دیجیتالی علاقه مند است. مطابق با آنچه که Cyanhat گفته است ، این  ویژگی در IOS 11 از طریق imessage راه اندازی خواهد شد و کاربران آیفون می توانند از طریق مکالمه پول نقد را منتقل کنند.

.

.

در پایان ، Cyanhat می گوید اپل به دنبال راهی برای حالت ذخیره سازی انرژی است. ویژگی بازطراحی شده ذخیره باتری بطور کاملا هوشمندانه روش های استفاده از باتری را مانیتور می کند. علاوه بر عمر باتری برای تشخیص بهترین زمان روشن شدن دستگاه ، حالت کم مصرف نیز از نشانه های متنی ای نظیر وضعیت موقعیت مکانی و حالت اتصال تشکیل شده است. به عنوان مثال ، این سسیستم می تواند یاد بگیرد هنگامی که شارژ باتری دستگاه زیر ۲۰% است ، در زمان ترک شبکه WI-FI خانگی شارژ باتری را حفظ کند. سیستم هوشمند حالت کم مصرف مثالی عمیق از یپلتفرم IOS 11 است که به زودی خواهد آمد.

.

.

این ها صحبت هایی است که اخیرا در باره خبر انتشارIOS 11 به گوش می خورد ، ما منتظر خواهیم ماند تا بدانیم دقیقا شرکت اپل به دنبال چه چیزی است.

 

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل