پنت جدید اپل ، آیفون تاشو در دستور کار اپل

آیا آیفون های تاشو به بازار خواهند آمد؟

اپل در این ماه پرونده اختراعی را ثبت کرده است که نشان می دهد به دنبال اختراع دستگاه الکترونیکی تاشو با صفحه نمایش انعطاف پذیر است. این نشانه ها سبب می شود تا ایده اپل برای تولید آیفون با صفحه نمایش تاشو است ، که با رقبای سابق خود سامسونگ به شدت رقابت کند.


تبلیغات                                                نمایندگی لپ تاپ دل                                                    نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل


 

آینده شرکت اپل و انقلابی در صنعت اسمارت فون ها :

پر واضح است که خلاصه این برنامه کوتاه مدت بر گجتی دلالت دارد که ممکن است یک لپ تاپ ( laptop ) ، تبلت ( Tablet ) ، تلفن همراه ، یک ساعت مچی و یا دستگاه الکترونیکی دیگری باشد. از این منظر به نظر می رسد که احتمالاً شرکت اپل علاقمند است تا صفحه نمایشی تاشو را برای اسمارت فون مشهور خود فراهم کند. صد البته که شما هم به دنبال هیجان بیشتر هستید ، چندی پیش شنیدیم که شرکت سامسونگ بر روی دستگاه مشابهی در حال کار است و حتی شرکت ZTE نیز ماه گذشته گوشی تاشویی را روانه بازار کرده است اما این انقلابی که در صنعت اسمارت فون ها انتظارش می رود نیست.

 

 

در عین حال شرکت اپل ( APPLE ) این اختراع را ثبت کرده است و می توانست سال ها قبل از آن استفاده شود. فرات از چالش های فنی در طراحی و ساخت یک تلفن انعطاف پذیر ، این شرکت مجبور خواهد شد دوباره به چگونگی استفاده از دستگاه های خود با رابط کاربری و حداکثر ابزار فکر کند.

 

 

ما به انتظار نسل جدیدی از اسمارت فون ها با قابلیت ویژه و به عبارتی انقلابی نو در این زمینه هستیم.

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل