کره جنوبی اسمارت فون Galaxy S8 Plus را با ۶GB رم و ۱۲۸GB حافظه داخلی روانه بازار کرد

عرضه محصول Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus و حواشی آن : 

.

اسمارت فون Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus از قدرتمند ترین گوشی های سامسونگ هستند که تا به حال آمده است و از آخرین نسخه پردازنده قدرتمند و مشهور Snapdragon 835 Qualcomm و ۴GB رم بهره می برد ، در ادامه قصد داریم از اخبار جدید شرکت سامسونگ برای شما صحبت کنیم ، با کندل عرضضه کننده رسمی محصولات Dell در ایران همراه باشید. 


سامسونگ اعلام کرده است که نسخه متفاوتی از اسمارت فون Galaxy S8 Plus را با ۶GB رم و ۱۲۸GB حافظه داخلی در کره جنوبی به فروش خواهد رساند. گفته می شود مشخصات فوق تنها برای Galaxy S8 Plus با رم و حافظه داخلی بیشتر عرضه شده است که کمی قیمت آن از نسخه عرضه شده بالاتر است.


Galaxy S8 Plus-Galaxy S8-گلکسی S8

صد البته که همین موضوع قیمت ممکن است برای منصرف کردن مشتری از خرید این اسمارت فون کافی باشد چرا که قیمت آن در حدود ۱۰۱۷ دلار در نظر گرفته شده که برای یک گوشی موبایل قیمت بالایی محسوب می شود.

.

.

۶GB رم موردی است که اغلب ما دوست داریم در گوشی های هوشمند ببینیم چنانکه در سال های اخیر تعدادی از گوشی های هوشمند شامل OnePlus 3T با میزان رم زیاد وارد بازار شده اند ، بنابراین برخی انتظار دارند که Galaxy S8 نیز با ۶GB رم وارد بازار می شد ، اما سامسنوگ تصمیم گرفت که این اسمارت فون را با ۴GB رم به فروش برساند.

.

 

.

.

آپشن حافظه داخلی آنچنان معمول نیست. تعداد زیادی از گوشی های هوشمند هستند که با ۱۲۸GB حافظه داخلی وجود دارند که از آن جمله می توان Google Pixel Pixel XL را نام برد. نکته مهمی که وجود دارد آن است که این مدل گوشی ها اسلات MicroSD ندارند در حالی که Galaxy S8  و Galaxy S8 Plus از این اسلات برخوردار هستند و بنابراین می توانند حافظه گوشی خود را افزایش دهند.

.


در خصوص توزیع Galaxy S8 Plus در خارج از کره جنوبی چیز خاصی نمی توان گفت اما ممکن است که بزودی در آمریکا نیز عرضه شود.


 

 

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل