کیبورد حرفه ای بی سیم دل (DELL)

آیا از تبلت های ویندوزی نظیر سرفیس (Suraface) استفاده کرده اید؟ اگر پاسخ شما بله است بنابراین در بازار به هنگام خرید این نوع تبلت ها مانند سرفیس با قیمت هایی نجومی روبرو شده اید. مثلا برای تهیه یک نمونه خوب و مناسب تبلت های سرفیس می بایست میلغی در حدود ۷ میلیون تومان هزینه نمایید. لذا رقیب جدی از شرکت دل پا به عرصه گذاشته و مدت هاست که شاهد تولید تبلتی ویندوزی به نام Venue 8 Pro هستیم که به گفته مدیر عامل این شرکت این تبلت به لحاظ عملکرد ، دقت ، کارایی و قیمت کاملا با سایر محصولات در رقابت است.

تبلت ۸ اینچی Venue pro یکی بهترین تبلت های ویندوزی ۸ اینچی است که برای رقابت با دستگاه هایی همچون Ipad mini اپل و Galaxy Note 8  سامسونگ و Surface مایکروسافت  طراحی شده و وارد بازار شده است. با این ذهنیت کمپانی  دل تصمیم گرفت تا لوازم جانبی این دستگاه را تولید نماید. از جمله این لوازم جانبی می توان نگهدارنده تبلت ، کیبورد و قلم دیجیتالی استایلوس که با صفحه لمسی دستگاه سازگار است را نام برد. قصد داریم در این مقاله به بررسی کیبورد Dell Venue 8 Pro و نحوه عملکرد این وسیله جانبی بپردازیم بنابراین با کندل نمایندگی رسمی محصولات دل در ایران همراه باشید :

 

tablet-venue-pro-8-love-dell-کیبورد

یکی از زیبایی هایی کیبورد بلوتوثی دل آن است که مخصوص این تبلت طراحی شده ، گرچه با دستگاه های دیگری نیز قابلیت  جفت شدن را دارد. کیبورد بسیار نازک بوده ، دارای ۵  ردیف کلید عادی و ردیف ششم کلید توابع است. کلید های کیبورد از کلید های کیبورد های دسکتاپ کوچکتر بوده و برای آنکه شما بتوانید از کلیدهایی مانند CapsLock ، Shift و … استفاده کنید کلید های اعداد حذف شده اند. این کیبورد متناسب با مساحت و اندازه تبلت Venue طراحی شده است.

dell-candell-tablet-wireless-keyboard-bluetooth-کیبورد

 

.

بخش دوم کاوری برای تبلت Venue 8 Pro است که سه نوع کارایی دارد : اول کاور که پشت آن از پلی کربنات بوده و جهت محافظت از تبلت طراحی شده است که بسیار برای مسافرت مناسب است ، یک عدد کاور که روی تبلت قرار گرفته برای محافظت از صفحه نمایش تبلت استفاده می شود.

دوم : شما می توانید کاور را در پشت تبلت تا کرده و لبه کاور را در شکاف قرار دهید تا تبلت به حالت عمودی قرار گیرد ، این حالت بسیار مناسب تماشای فیلم است. این کیبورد تا حداقل ۱۵ متر برای ارتباط با دستگاه مربوطه کارایی دارد.

 

” این محصول را می توانید در روز بلک فرایدی ” دل جمعه ” کندل با قیمت ویژه دریافت نمایید “

” ورود به صفحه ویژه دل جمعه “

dell-black-friday-candell-حراجمعه-دل جمعه-کیبورد

 

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل