شرکت Dell از اولین لپ تاپ ۱۷ اینچی ۲ در ۱ جهان پرده برداری کرد

ایسوس تنها شرکتی نبود که در نمایشگاه کامپیوتکس از کامپیوتر های هیبری خود رونمایی کرد، و این بار شرکت دل هم به رقیب خود شرکت تایوانی پیوسته و از محصول ۲ در ۱ خود در نمایشگاه پرده برداری کرد.  این محصول جدید و قدرتمند Inspiron 17 7000 نام دارد که اولین لپ تاب ۱۷ اینچی هیبریدی ساخته شده در جهان است که به دوربین مادون قرمز تجهیز شده تا از امکان و ویژگی Windows Hello برای ورود به محیط ویندوز با شناسایی چهره به جای گذرواژه بهره مند شود.

اگر لپ تاب ۱۷ اینچی برای شما بیش از اندازه بزرگ به نظر شما می آید، شرکت Dell به فکر این موضوع نیز بوده است که سری Inspiron 7000 دارای مدل های هیبریدی ۱۳ و ۱۵ اینچی نیز هست . هر سه مدل ضمناً به پردازنده های نسل ۶ اینتل مجهز هستند و قیمت آنها از ۷۴۹ دلار برای ارزان ترین محصول آغاز خواهد شد. هر سه مدل این سری محصولات ضمناً به بدنه ی آلومینیومی مجهز هستند و رزولوشن Full HD برای نمایشگر عریض آنها در نظر گرفته شده است.

Inspiron 11 3000 نیز لپ تاپ ۱۱ اینچی خانواده به حساب می آید و به نمایشگر HD با رزولوشن ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسل در کنار پردازنده  Core M3 دارا است. اما عمده ترین نقطه قوت محصول را می توان قیمت ۲۴۹ دلاری در نظر گرفت که این لپ تاپ اقتصادی را به محصولی مناسب برای دانشجویان و دیگر کاربران نیازمند یک تبلت & نوت بوک هیبریدی تبدیل کرده است.

سری Inspiron 5000 نیز شامل کامپیوترهای ۱۳ و ۱۵ اینچی هیبریدی است که فروش آنها از ۱۳ خرداد با قیمت ۵۲۹ دلار آغاز شد و از جمله خصوصیاتشان به دوربین مادون قرمز برای استفاده از Windows Hello و پشتیبانی از حافظه ی رم DDR4 تا ۱۶ گیگابایت و امکان انتخاب پردازنده اینتل یا AMD میتوان اشاره کرد.

شما نیز میتوانید تصاویر این سری اولین لپ تاپ ۱۷ اینچی ۲ در ۱  جدید شرکت دل را مشاهده کنید.

اولین لپ تاپ 17 اینچی 2 در 1

اولین لپ تاپ 15 اینچی 2 در 1اولین لپ تاپ 17 اینچی 2 در 1
7000-13-inch-2.0 candell iran in3168t_lnb_00120rb60_wh.0 in3168t_ltb_05150lf120_rd.0

منبع:  heverge

 

دیدگاه‌ها 0

*
*