بکارگیری اپلیکیشن SmartThings در ساعت هوشمند Samsung Gear

شرکت مشهور سامسونگ که در ساخت اسمارت فون ها خوش نام است به تازگی خبر از بکارگیری اپلیکیشنی تحت عنوان SmartThings در ساعت های هوشمند خود ملقب به Gear Smart Watch داده است به گونه ای که کاربران بتوانند محیط پیرامون خود را کنترل کنند.

 


تبلیغات                 نمایندگی Dell                          تعمیرات تخصصی Dell                              تعمیر لپ تاپ Dell


 

شرکت سامسونگ در جلسه مطبوعاتی خود در ۲۰۱۸ CES بیان کرده است که در سال جدید اپلیکیشن اسمارت تینکز را برای ساعت های هوشمند ( Smart Watches ) و سری Gear و Gear3 عرضه خواهد کرد. این شرکت در صدد است تا تمامی App های مرتبط با اینترنت اشیا را در یک اپلیکیشن با کاربرد راحت تر و در دسترس تر  قرار دهد و به بازار عرضه کند.

 

با استفاده از این اپلیکیشن افراد می توانند به آسودگی دستگاه های مربوط به اپلیکیشن را مانند:  سیستم روشنایی ، ترموستات و… را تحت کنترل خود گرفته و محیط پیرامون خود را کنترل کنند. این اپلیکیشن امسال قرار است بر روی ساعت های هوشمند نصب شود اما در حال حاضر زمان دقیقی در این رابطه برای انتشار آن گفته نشده است. شرکت سامسونگ همواره در زمینه یی گجت های پوشیدنی پیشتاز بوده است و استقبال قابل توجهی از سوی کاربران داشته است.

 

در سال جاری تعداد محدودی از شرکت های حاضر در نمایشگاه CES 2018 توانایی خود را در زمینه ی ساخت و ارائه گجت های پوشیدنی مانند ساعت های هوشمند ارائه کرده اند البته کارایی و قابلیت های جدیدی که در این ساعت ها ارائه شده بسیار کم است و در این رابطه فقط سامسونگ و چند شرکت دیگر نظیر شیائومی که به اپل چین معروف است اقدام به طراحی این اپلیکیشن ها کرده اند. با این وجود انتظار می رود در آینده ای نزدیک رقبای دیگری در نمایشگاه های آینده از محصولات خود رونمایی نمایند.

 

کندل ارائه کننده خدمات فروش لپ تاپ Dell و خدمات تعمیر تخصصی لپ تاپ Dell در ایران 

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل