شرکت دل ادغام خود با VMware و گزینه‌های دیگر در SEC Filing را تایید می‌کند

همانطور که پیش تر در خصوص فروش شرکت دل به WMware اخباری منتشر شد ، در روزهای اخیر این غول تکنولوژی خبر اغام با WMware و تبدیل شدن آن با یک شرکت سهامی عام را تایید کرد.

 


تبلیغات                                تعمیر لپ تاپ Dell             دل سرویس     خدمات لپ تاپ Dell


در هفته ای که گذشت خبری در خصوص سیاست های شرکت Dell جهت جذب سرمایه های جدید منتشر شد که با توجه به اطلاعات مندرج در مدارک سازمان کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ( SEC filing ) خبر از ادغام آن با WMware می داد که این خبر رسماً از طرف Dell Technology تایید شد. آنچه که مشهود است سرمایه گذاری و خرید ۶۷ میلیاردی EMC توسط Dell این شرکت را بر آن داشته تا به جذب سرمایه بزرگی از سوی EMC بپردازد.


بر اساس اطلاعات مستند از سوی SEC ، شرکت Dell سه راه حل را برای دریافت سرمایه بیشتر انتخاب کرده که از آن جمله عرضه ی اولیه سهام Dell در بازار بورس خواهد بود. این دومین باری خواهد بود که مایکل دل عزم بر ورود به تالار بورس می کند چرا که اولین بار در سال ۱۹۸۸ این شرکت وارد تالار بورس شد و پس از آن Michael Dell در سال ۲۰۱۳ با پرداخت ۲۴ میلیارد دلار به صورت خصوصی درآمد.


 

روش دیگر جذب سرمایه برای شرکت ادغام آن با بزرگترین شرکت ماشین های مجازی ، WMware است و روش سوم آن است که دل به روال کنونی خود ادامه دهد. با در نظر گرفتن بدهی  میلیارد دلاری Dell ، ادغام آن با WMware بسیار ملموس تر است اما در این مرحله شرکت دل که صاحب بیش از درصد سهام شرکت ماشین های مجازی است برای ورود به این عرصه می بایست با SEC Filing مکاتبه نماید چرا که WMware در بازار بورس است. آنچه که مشخص است مایکل دل با تصاحب EMC توانست مالکیت WMware را نیز از آن خود کند حال آنکه این شرکت مسقلا فعالیت داشته و حتی سهام آن در بازار بورس مستقل داد و ستد می شود.

عزم دل در حوزه ی افزایش سرمایه جدید جدی بوده و باید دید چه سیاستی را برای آینده اتخاذ خواهد کرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*