نمایندگی دل در ایران

نمایندگی دل در ایران

کمپانی معتبر آمریکایی با نام DELL (دل) که سالهاست در زمینه IT فعالیت مستمر دارد، در ایران با نمایندگی کندل ایران ، به کاربران عزیز این برند ارائه خدمات می‌دهد. نمایندگی دل در ایران تمامی محصولات این کمپانی را تحت پوشش دارد از جمله : انواع لپ تاپ ها و نوتبوک های دل ، تبلت ها و کیس و سرورهای قدرتمند دل ، مانیتورهای DELL و… کندل نماینده رسمی محصولات دل Dell در ایران با گارانتی کندل ایران فعالیت می‌کند و خدمات پس از فروش محصولات دل تنها با گارانتی رسمی و معتبر کندل ایران عرضه می‌شود.

کاربران عزیز برای خرید محصولات دل DELL با گارانتی معتبر کندل می‌توانند به وب سایت کندل مراجعه کنند و با نقد و بررسی محصولات این کمپانی یک انتخاب بسیار مناسب داشته باشند، امکان خرید آنلاین (اینترنتی) وجود دارد و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل سراسر کشور تحویل بگیرید.

نمایندگی Dell در ایران

نمایندگی Dell در ایران – کندل نمایندگی Dell در ایران مفتخر است که سالهاست توانسته به کاربران عزیز خدمت رسانی کند و نتیجه این خدمات هم میزان رضایت ۹۸% درصدی کاربران بوده است، عرضه رسمی محصولات دل در ایران ، گارانتی تمامی محصولات کمپانی Dell در ایران و خدمت رسانی و تعمیرات لپ تاپ دل و تعمیرات محصولات Dell در ایران ، از جمله وظایف ماست.

شرکت کندل

شرکت کندل نمایندگی معتبر دل در ایران سالهاست در ایران فعالیت دارد، و مفتخریم که گارانتی کندل ، مورد اعتماد کاربران عزیز بوده و اصل اول ما همیشه مشتری مداری بوده و هست. کاربران عزیز می توانند برای خرید محصولات دل از وب سایت کندل اقدام کنند و یا درخواست خود را ثبت نمایند.

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل