کامپیوتر های جدید Dell ; نمایش تماس ها و پیامک های اسمارت فون ها

طی برگزاری نمایشگاه CES 2018 همگام با رونمایی از کامپیوتر های جدید Dell ، این شرکت از اپلیکیشن جدید خود ( Dell Mobile Connect ) رو نمایی کرد که می تواند تماس ها و پیامک های گوشی های Android و IOS را همگام سازی و نمایش دهد.


تبلیغات                                     تعمیرات تخصصی Dell       دل سرویس                   نمایندگی Dell در تهران


 

 

طی انتشار نسخه جدید ویندوز ۱۰ مایکروسافت قابلیتی در اختیار کاربران قرار گرفت که کاربران می توانند براحتی تماس های ورودی و همچنین پیامک ها را مشاهده کرده و پاسخ داد اما همگام با این امر شرکت Dell Technology نیز این قابلیت را در نرم افزاری به نام موبایل کانکت ( Mobile Connect ) توسعه داده و قرار است همراه با کامپیوترهای جدید Dell در اختیار کاربران قرار گیرد. این نرم افزار تماس های ورودی و پیامک ها را با گوشی اندرویدی و یا IOS همگام سازی کرده و می توانید از روی کامپیوتر دل خود آن را پاسخ دهید ، همچنین می توانید با اتصال اسمارت فون اندرویدی خود به این اپلیکیشن دل کلیه محتوای صفحه آن را مشاهده خواهید کرد و براحتی می توانید از APP های اندرویدی خود استفاده نمایید.


نتایج عملکرد این اپلیکیشن دل بسیار خیره کننده است چرا که پس از اتصال اسمارت فون یا نرم افزار و دریافت یک تماس ورودی بلافاصله روی کامپیوتر دل قابل مشاهده است. این APP با ظاهر بهتر و زیباتری در مقایسه با کورتانای مایکروسافت ویندوز ۱۰ در دسترس کاربران قرار گرفته است.

در صورتی که شرکت Dell بتواند این نرم افزار را در دسترس سایر کاربران خود قرار دهد نقطه ی مثبتی برای آن محسوب خواهد شد اما باید در نظر داشت که این نرم افزار را می بایست بر روی اسمارت فون خود نیز نصب نماید. علاوه بر این موارد جذابیت دیگری که برای این اپلیکیشن قابل لمس است استفاده از آن برای آیفون ها و همگام سازی تماس ها و پیام های ورودی برای این اسمارت فون است. با وجود محدودیت هایی که شرکت اپل برای اسمارت فون های خود قایل می شود وجود چنین اپلیکیشنی نقطه ی قوت مثبتی برای شرکت دل محسوب خواهد شد.

دیدگاه‌ها 0

*
*


ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل