آموزش دانلود رایگان آهنگ از یوتیوب

سایت های زیادی هستند که از طریق آن ها می توانید موزیک و آهنگ دلخواهتان را از سایت یوتیوب دانلود کنید، اما همه آن ها قابل اعتماد نیستند. بنابراین در نظر گرفتیم مطمئن ترین روش ها را برای دانلود آهنگ از یوتیوب به شما کاربران مجله نمایندگی دل معرفی کنیم. روش زیر به خوبی کار می کند، هر چند بهتر است قبل از عجولانه اقدامی انجام دهید، به این مسئله توجه داشته باشید که دانلود موزیک از یوتیوب نقض شرایط استفاده از این وبسایت است که ممکن است محدودیت هایی را برایتان در آینده بوجود آورد. البته راه هایی برای دانلود آهنگ از youtube بدون نقض قوانین مانند سرویس موسیقی یوتیوب جدید گوگل هم وجود دارد که احتمالا در بعضی مواقع می تواند جایگزین مناسبی برای موسیقی گوگل پلی باشد که البته با توجه تحریم ها و شرایط خاص کشورمان، دسترسی به آن ها نیز امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین بهترین کار، همین است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد!

همچنین لازم به ذکر است که سایتهای دانلود فایل از یوتیوب زیادی وجود دارند که از شیوه های غیر قانونی پول سازی مانند رمزنگاری یا cryptomining استفاده می کنند. در حالی که ما تمام سعیمان را می کنیم سرویس هایی را که از چنین تاکتیک هایی استفاده نمی کنند، توصیه کنیم، اما در نظر داشته باشید اگر لپ تاپ تان داغ کرد و یا بیش از حد معمول هنگ می کند، احتمالا وارد یکی از این مدل سایت ها شده اید و در دام آن ها گرفتار شدید.

دانلود آهنگ از یوتیوب : مرحله ۱ – آدرس ویدیو را کپی کنید

این روش می تواند به راحتی در خود مرورگر و بدون نیاز به دانلود برنامه ای خاص و یا استفاده از هر ترفند و حقه ای صورت پذیرد. این بدان معناست که در ویندوز، Mac یا حتی Chromebook کار خواهد کرد.

دانلود آهنگ از یوتیوب

اولین قدم این است که به ویدیوی یوتیوبی که میخواهید فایل صوتی را از آن دانلود کنید، بروید. آدرس آن را از نوار آدرس مرورگر خود هایلایت و سپس آن را به کلیپ بورد خود کپی کنید.

دانلود آهنگ از یوتیوب : مرحله ۲ – به VUBEY بروید

یک تب یا برگه جدید باز کنید و به صفحه اصلی سایت Vubey بروید. تعداد زیادی ابزارهای آنلاین برای دانلود فایل صوتی از ویدیوهای یوتیوب وجود دارد، اما در حال حاضر Vubey بهترین مورد پیش روست. VUBEY یک رابط کاربردی و یک صفحه ای دارد که قادر به تبدیل سریع فایل به MP3 می باشد.

هنگامی که سایت را بارگیری میکنید، فقط آدرس یوتیوب مورد نظر خود را در فیلد نشانی آدرس ویدیو وارد کنید. از منوی کشویی برای انتخاب کیفیت تبدیل مورد نظر خود استفاده کنید و در صورت آماده بودن، بر روی دکمه “تبدیل به MP3” کلیک کنید.

دانلود موزیک از یوتیوب : مرحله ۳ – منتظر تبدیل بمانید

دانلود موزیک از یوتیوب

از اینجا، یک صفحه جدید را در جایی که تبدیل اتفاق خواهد افتاد، بارگیری می کند. اگر یک ویدیوی بسیار طولانی را تبدیل می کنید، یا اگر سرور های سایت در آن زمان مشغول باشد، این کار می توانید یک یا دو دقیقه زمان برد، اما “گر صبر کنی ز غوره حلوا خواهی ساخت”، اینطور نیست؟!

دانلود موزیک از یوتیوب : مرحله ۴ – فایل صوتی خود را دانلود کنید

مرحله چهارم، هنگامی است که تبدیل کامل شده است، فقط لینک نارنجی را برای دانلود MP3 خود کلیک نمایید. این فایل هم باید مانند هر فایل دیگری دانلود شود، آن را در پوشه Downloads و یا سایر مکان های پیش فرض خود ذخیره کنید.

دانلود آهنگ از یوتیوب

جایگزین دسکتاپ

سایت های سرویس آنلاین دانلود و تبدیل فیلم های You tube بسیار کاربردی و جالب هستند، اما به دلیل نقض قوانین یوتیوب، زود به زود داون می شوند. بنابراین شما برای همواره باید بدنبال یک جایگزین یا آلترناتیو باشید. نرم افزار های دسکتاپ چنین مشکلی را ندارند. برنامه معروف و محبوب ۴K Video Downloader یکی از آن هاست. این ابزار فقط برای دانلود ویدیوهای با کیفیت بالا نیست، بلکه شما می توانید دانلود آهنگ از یوتیوب از یوتیوب و تبدیل نیز از آن استفاده کنید، برخلاف نامش!

دستورالعمل ها نسبتا مشابه مراحل بالا هستند، به جز اینکه این مراحل را در یک نرم افزار به جای یک پنجره مرورگر، انجام می دهید.

در صورتیکه سوال دارید و یا ابهامی برایتان پیش آمده می توانید از طریق قسمت نظرات با ما مطرح کنید. بیصبرانه مشتاق دریافت نظرات و پیشنهاداتتان هستیم

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل