لپ تاپ های الین ویر

الین ویر ( Alienware ) زیر شاخه ای از شرکت آمریکایی دل می باشد که در زمینه طراحی سیستم ها و سخت افزار های قدرتمند جهت فعالیت های سنگینی نظیر گیمینگ فعالیت می کند. این شرکت در سال ۱۹۹۶ توسط نلسون گنزالز و الکس آگوئیلا تاسیس شد. دفتر اصلی این شرکت نیز در میامی فلوریدا واقع گردیده است. همانطور که گفته شد، این مجموعه در سال ۱۹۹۶، در میامی و توسط گنزالز و آگوئیلا بنیان گذاشته شد و عمده فعالیت خود را در زمینه مونتاژ و سر هم کردن کامپیوتر های دسکتاپ ، نوت بوک ها و کنسول های بازی نمود. بر اساس گفته کارمندان این مجموعه، Alienware در حقیقت به جهت علاقه وافر موسسان این شرکت به موجودات فضایی و سریال ها و فیلم های این حوزه نشات گرفته است که در سال ۱۹۹۷ بصورت رسمی به « الین ویر » تغییر نام داد. این شرکت در ابتدا بصورت مستقل اداره می شد، تا اینکه در سال ۲۰۰۲ شرکت آمریکایی و معتبر DELL جهت خرید آن اقدام کرد، اما تا سال ۲۰۰۶ موفق به این امر نشد. پس از آن قرار بر این شد که اداره و طراحی آن تحت مالکان قبلی بماند اما کار فروش و بازاریابی آن توسط دل صورت پذیرد.
این مجموعه امروزه، یکی از قدرتمندترین و برترین ها در حوزه تولید و ساخت سخت افزار های گرافیکی و گیمینگ محسوب می شود.

لطفا مشخصات را وارد کنید

سفارش محصول الین ویر

برای سفارش و درخواست یک محصول می‌توانید این فرم را پر نمائید تا خیلی سریع واحد ارتباط با مشتریان کندل با شما تماس بگیرد.

متاسفانه در حال حاضر سری Alienware در کندل موجود نیست؛ اما اگر به دنبال یک لپ تاپ با کانفیگ بالا جهت انجام امور گرافیکی نظیر گیم و کار با نرم افزار های گرافیکی و … هستید، ما به شما سری Inspiron 7000 را پیشنهاد می کنیم.