لپ تاپ های الین ویر

Alienware زیر شاخه ای از شرکت آمریکایی دل می باشد که در زمینه طراحی سیستم ها و سخت افزار های قدرتمند جهت فعالیت های سنگینی نظیر گیمینگ و گرافیک فعالیت می کند. این شرکت در سال ۱۹۹۶ توسط نلسون گنزالز و الکس آگوئیلا تاسیس شد. دفتر اصلی این شرکت نیز در میامی فلوریدا ایالات متحده آمریکا واقع گردیده است. همانطور که گفته شد، این مجموعه در سال ۱۹۹۶، در میامی و توسط گنزالز و آگوئیلا بنیان گذاشته شد و عمده فعالیت خود را در زمینه مونتاژ و سر هم کردن کامپیوتر های دسکتاپ ، لپ تاپ ها و کنسول های بازی نمود. بر اساس گفته کارمندان این مجموعه، Alienware در حقیقت به جهت علاقه وافر مشتریان و کاربران گیم و گرافیک این شرکت به موجودات فضایی و سریال ها و فیلم های این حوزه نشات گرفته است و طبق اظهارات موسسان این شرکت سطح دستگاه های این برند بسیار بالا و اصطلاحا فضایی می باشد.
این مجموعه امروزه، یکی از قدرتمندترین و برترین ها در حوزه تولید و ساخت سخت افزار های گرافیکی و گیمینگ محسوب می شود.

اگر بدنبال یک محصول بی رقیب و حرفه ای و یا ورک استیشن هستید، سری الین ویر بهترین گزینه می باشد و اگر بودجه لازم جهت خرید این سری را ندارید، بهترین گزینه، لپ تاپ های سری G دل نظیر لپ تاپ DELL G5 و لپ تاپ DELL G7 می باشد که از طریق نمایندگی دل با ضمانت معتبر قابل خریداری می باشد.

در صورتیکه تنها سری Alienware را می خواهید، می توانید از طریق فرم سفارش محصول در ذیل، مدل دقیق محصول مورد نظرتان برای ما بفرستید تا بصورت سفارشی آن را وارد کنیم.

لطفا مشخصات را وارد کنید

سفارش محصول الین ویر

برای سفارش و درخواست یک محصول می‌توانید این فرم را پر نمائید تا خیلی سریع واحد ارتباط با مشتریان کندل با شما تماس بگیرد.

متاسفانه در حال حاضر سری Alienware در کندل موجود نیست؛ اما اگر به دنبال یک لپ تاپ با کانفیگ بالا جهت انجام امور گرافیکی نظیر گیم و کار با نرم افزار های گرافیکی و … هستید، ما به شما سری DELL G را پیشنهاد می کنیم.