محصول جدید All in one

محصول جدید All in One

دل دو مدل جدید کامیپوترهای All in one سری Inspiron را که دارای صفحه نمایش بدون محدودیت هستند را معرفی می کند .

در نمایشگاه Computex سال ۲۰۱۷، شرکت دل اقدام به پرده برداری از دو مدل جدید کامپیوتر (Inspiron All in one (AIO نمود. یکی Inspiron 27 7000  و دیگری Inspiron 24 5000 . کامیپوتر AIO Inspiron 27 7000  یک دستگاه جدید واقعیت مجازی است که به آخرین پردازنده ی چند هسته ای AMD Ryzen و سری کارت گرافیک های Radeon RX500 مجهز شده است. دل همچنین در این مدل از نمایشگر InfinityEdge استفاده کرده است که با توجه به نداشتن قاب تصویر از بیشترین فضای نمایش در آن برای یک کامپیوتر AIO بهره برداری شده است. در این مدل شما می توانید از رزولوشن صفحه نمایش تا ۴K استفاده کنید. همچنین در این AIO از سیستم تشخیص چهره ی ویندوز و همچنین تشخیص گفتاری استفاده شده است. برای ذخیره اطلاعات در این سیستم نیز دو SSD تعبیه شده است.

مدل دیگری از AIO که دل در این نمایشگاه به مخاطبین معرفی کرده  Inspirion 24 5000 است که با استفاده از تکنولوژی جدید SmartByte از اختلال (بافر شدن) زمان پخش محتواهای تصویری جلوگیری می کند. این تکنولوژی جدید استریم های اصلی شبکه را شناسایی می کند و ویدیوها را بر اساس کمترین ترافیک در شبکه اولویت بندی می کند، بدین ترتیب فایل های تصویری و ویدیوها بدون اختلال و قطعی پخش می شوند. در این مدل نیز همانند مدل ۲۷ اینچی که در بالا معرفی شد، از نمایشگر ۲۴ اینچی InfinityEdge لمسی استفاده شده است و برای پردازنده ی آن از نسل هفتم پردازنده های AMD و کارت گرافیک Radeon RX560 استفاده شده است.

Dell Inspiron 27 7000 هم اکنون در چین و در فروشگاه Dell در دسترس است و در هفته های آینده نیز در سراسر جهان با قیمت ۹۹۹ دلار و ۹۹ سنت به فروش خواهد رسید. همچنین AIO مدل Inspiron 24 5000 نیز در حال حاضر در چین و در Dell موجود می باشد و فروش آن در سراسر جهان با قیمت ۶۹۹ دلار و ۹۹ سنت شروع شده است.

لینک های مفید :   |  تعمیرات لپ تاپ دل  |  تعمیر لپ تاپ دل  |  خرید لپ تاپ دل  |  راهنمای خرید لپ تاپ دل  | ترفندهای افزایش طول عمر لپ تاپ

دیدگاه‌ها 0

*
*

ثبت درخواست در کندل ایران
جعبه باز نمایندگی دل