مراجعه حضوری به نمایندگی دل

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت کاربران عزیز برند دل در کشور:

با توجه به سوالات فراوان کاربران محترم درباره مراجعه حضوری به نمایندگی دل در تهران لازم دانستیم تا این مورد را کامل در این اطلاعیه توضیح دهیم.

 

تنها مرکز نمایندگی رسمی دل در ایران با نام کندل ایران در : تهران – خیابان ولیعصر تقاطع میرداماد مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه زیر همکف پلاک B7 

در خدمت کاربران عزیز برند DELL می‌باشد.

کاربران عزیز می توانند برای خرید محصولات دل و یا بهرمندی از خدمات برند دل در ایران به Show room دل در تهران مراجعه فرمایند.

ساعت کاری نمایندگی دل : از ۱۰:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰

کاربران عزیز برای خدمات پس از فروش و یا تعمیرات محصولات دل می توانند بین ساعت کاری به بخش خدمات دل در تهران مراجعه فرمایند.

البته لازم به ذکر است که کاربران برای خرید محصولات دل ، می توانند از طریق وب سایت رسمی کندل ایران نیز اقدام فرمایند و صرفاً اجباری به حضور فیزیکی در نمایندگی دل نیست. توجه داشته باشید که اطلاعات شما پس از خرید ( چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری) در سیستم یکپارچه کندل ایران ثبت می شود و از مزایای باشگاه مشتریان برخوردار خواهید بود.

 

برخی از سوالات رایج:

نمایندگی رسمی دل در تهران شعبه دیگری دارد؟ خیر – تنها نمایندگی مجاز کندل ایران در آدرس ذکر شده (تهران مجتمع کامپیوتر پایتخت) می باشد.

برای تعمیرات لپ تاپ باید به کجا مراجعه کنم؟ برای تعمیرات محصولات دل و یا بهرمندی از خدمات پس از فروش و … تنها به آدرس ذکر شده در همین صفحه مراجعه فرمائید.

برای تعمیرات به نمایندگی غیر مجاز دل مراجعه کردم باید چه کنم؟ نمایندگی رسمی دل بارها اطلاع رسانی شده و با مراجعه به مراکز غیر مجاز دل که به نام نمایندگی رسمی دل فعالیت دارند، دستگاه خود را از گارانتی و خدمات پس از فروش دل خارج می کنید.

نمایندگی دل در ایران با چه نامی فعالیت دارد؟ نمایندگی دل در ایران با نام کندل ایران – نمایندگی کانادایی دل فعالیت دارد.

شماره تماس نمایندگی دل در ایران برای مشاوره و راهنمایی می خواستم؟ برای این منظور می توانید با شماره تماس ۸۸۶۶۵۰۶۳-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها 0

طراحی سایت
You need to Login for joining waitlist.